Raamatupidamine

Me spetsialiseerume kohalikule ja rahvusvahelisele raamatupidamisele ning samuti konsultatsioonide osutamisele maksude maksmise ja finantsvaldkonnas. Me aitame teil saada käibemaksukohuslase numbrit (KMKR / VAT), vajadusel oleme valmis esindama Teie ettevõtte huve Maksu- ja Tolliametis ning muudes finantsasutustes.

Raamatupidamisteenuste maksumus on alates 100€ kuus käibemaksukohuslase jaoks
ja alates 30€ kuus mitte käibemaksukohuslase jaoks.
Tellida teenust

Raamatupidamisteenused

Me lihtsustame raamatupidamist selle kvaliteedi kaotamata

Teadmiste pagas, aastatega omandatud praktilised kogemused ja raamatupidamisprotsesside optimeerimisele ja lihtsustamisele suunatud unikaalne töömetoodika võimaldasid meil asuda Eesti raamatumitamisarvestusele spetsialiseeruvate ettevõtete seas liidrite hullka.

Me oleme valmis pakkuma oma klientidele raamatupidamisarvestuse täisteenust, alates raamatupidamisarvestuse korraldamisest kuni siseauditide läbiviimiseni.

Me püüame leida individuaalset lähenemist igale kliendile ja iga eraldiseisva äri spetsiifikale. Esmase konsultatsiooni raames arutame läbi:

  • Maksukoormuse optimeerimist ja vähendamist;
  • Käibemaksukohuslase numbri saamisega seotud küsimusi, sellega seotud aruandlust;
  • Raamatupidamisprogrammi ja raamatupidamisprotsesside juhtimise võimalust;
  • Täpset hinnakirja, millest tulenevalt kujuneb teenuse igakuine maksumus.

Kui Teil on olemas Eesti ID-kaart või omate Eestis e-residendi staatust, siis aitame Teil registreerida oma ettevõtet ettevõtjaportaalis. Eesti ettevõtte registreerimiseks on hea, kui teil on olemas aadress Eestis. Kui teil seda pole, siis saame Teile pakkuda äriaadressi teenust.

Tänan!

Teie sõnum on edukalt saadetud!
Võtame Teiega ühendust 45 minuti jooksul tööajal