Valmisfirmade müük

365 € ID-kaardiga
550 € Notari kaudu

Valmis osaühingu, ehk valmisfirma ostmine aitab vältida liigset bürokraatiat ja tänu sellele saate kõige kiiremini efektiivselt alustada oma äriprojektiga.

Riiulifirma ostu-müügitehing on võimalik nii viibides isiklikult notaribüroos kui internetis e-Äriregistri portaalis ID-kaardi või Mobiil-ID abil.

Võtke meiega ühendust! Valmisfirma ümbervormistamine võtab 1–5 tööpäeva! Küsi pakkumist

Valmisfirmad. Pakkume valmis osaühinguid

Riiulifirmade ja valimsettevõtete müük. Alustage oma äriprojektiga juba täna!

Spetsialiseerume korporatiivsete õigus- ja raamatupidamisteenuste osutamisele ning tegeleme valmisfirmade müügiga juba üle 10 aasta. Oma tegevusaastate jooksul oleme vormistanud tuhandeid valmisfirmasid ja aidanud äriprojektide käivitamisel paljusid kohalikke ja välismaiseid ettevõtjaid.

Valmisfirma ostust saab teie jaoks tõhus tööriist oma ettevõtluse viivitamata alustamiseks ja edukaks sisenemiseks Eesti ja Euroopa turule. Valmis osaühingu, ehk riiulifirma saab osta nii isiklikult kohal olles Tallinna notari juures kui internetis e-Äriregistri veebiportaali kaudu (vajalik ID-kaaridi või Mobiil-ID olemasolu koos PIN-1 ja PIN-2 paroolidega).


VALMISFIRMADE NIMEKIRI

Broneerige riiulifirma üheks nädalaks täesti tasuta

Allpool on nimekiri ettevõtetest, mida on võimalik osta. Näidatud maksumus sisaldab kõiki võimalikke notaritasusid ja ettevõtte ümberregistreerimisega seotud riigilõive.

  • Ettevõtte nimi
    Registreerimise kuupäev
    Staatus
    Hind

Täname!

Teie sõnum on edukalt kätte saadud!
Võtame TeMeie konsultandid võtavad teiega ühendust esimesel võimalusel.