Valmisfirmade müük

365 € ID-kaardiga
550 € Notari kaudu

Eesti eristub teistest Euroopa riikidest tänu ettevõtte tulumaksu nullmäärale jaotamata kasumilt. See annab unikaalsed eelised peaaegu igasuguse äri ajamisel, soodustades pidevat kasvu ja finantsstabiilsust.

Riiulifirma ost – teie Äri kiire start

Valmisfirma ostmine on kiire ja efektiivne viis siseneda Euroopa turule, aidates teil säästa aega ja raha ning vältida tarbetut bürokraatiat.

Meie eesmärk on tagada igale kliendile veatu teenus ja tugi kõigil valmisfirma ostu ja edasise juhtimise etappidel, tagades iga tehingu või tegevuse läbipaistvuse ja usaldusväärsuse.

Võtke meiega ühendust: valmisfirma võõrandamine võtab aega ainult 1-5 päeva! Küsi pakkumist

RIIULIFIRMAD JA VALIMSETTEVÕTTED

Pakume ostuks valmisfirmasid. Alustage oma äriprojektiga juba täna!

Üle kümne aasta oleme edukalt pakkunud korporatiivseid õigus- ja raamatupidamisteenuseid, ettevõtete registreerimist ja valmisfirmade müüki. Selle aja jooksul oleme vormistanud tuhandeid ettevõtteid, aidates nii kohalikel kui ka välismaistel ettevõtjatel edukalt käivitada ja arendada oma äriprojekte.

Efektiivne algus teie äritegevusele valmisfirmaga

Valmisfirma ost avab teie ees uksed kiireks ja efektiivseks äritegevuse alustamiseks, pakkudes teile kohest juurdepääsu Eesti ja Euroopa turgudele. See on ideaalne viis oma ettevõtte alustamiseks ilma pikaleveninud registreerimisprotseduurideta, võimaldades teil keskenduda äri arendamisele esimesest päevast alates.

Mugavus ja paindlikkus omandamisprotsessis

Pakume mitmesuguseid mugavaid omandamisvõimalusi: te saate seda teha isiklikult notari juuresolekul Tallinnas või kasutada kaugmeetodeid, näiteks ettevõtte ostu-müügi tehingu vormistamist volitusega või tehingu sooritamist digi-ID abil.

Meie ekspertide meeskond on valmis toetama teid igal ostuprotsessi etapil. Tagame tehingu täieliku läbipaistvuse ja garanteerime, et iga samm viiakse läbi kõigi õigusnormide ja nõuetega kooskõlas.

MEIE PAKUTAVAD VALMISFIRMAD

Küsige nimekirja saadaolevatest riiulifirmadest

Miks kulutada kuid uue firma registreerimisele, kui saate alustada tööd juba täna? Pakume laia valikut kohe kasutatavaid riiulifirmasid. See on ideaalne lahendus neile, kes soovivad kiiresti alustada oma äri.

Kiire algus teie äritegevusele

Eesti Firma valmisfirma valik on ajaliselt ja ressursilt kokkuhoidlik lahendus neile, kes soovivad oma ettevõtet kiiresti Euroopa Liidu ühisturule viia.

Meie juurest leiate laia valiku täielikult varustatud firmasid, mis on valmis koheseks kasutamiseks. Meie portfell hõlmab erinevate profiilide ja tegevusvaldkondadega ettevõtteid, võimaldades teil valida enda ärilistele eesmärkidele kõige sobivama variandi.

Valmisfirma omandamine Eesti Firmalt tagab teile kõigi õiguslike protseduuride läbipaistvuse ja turvalisuse. Kontrollime põhjalikult iga firma õiguslikku puhtust, et tagada varjatud riskide ja kohustuste puudumine. Meie eesmärk on tagada teile kindlustunne ja stabiilsus äritegevuses.

Esitage taotlus ja me anname teile nimekirja saadaolevatest firmadest!

 

VALMISFIRMA ERITELLIMUSEL

Asutame teie vajadustele vastava firma edasiseks müügiks

Ajastul, kus aeg ja individualism on määrava tähtsusega, pakume ainulaadset teenust — eritellimusel valmisfirmade loomist. See on ideaalne lahendus neile, kes otsivad spetsiifilist ärimudelit või soovivad siseneda kindlasse turunišši.

Täpselt vastavalt teie nõudmistele

Me asutame ja valmistame ette firma, mis vastab täielikult teie nõuetele ja eesmärkidele.

Iga meie poolt eritellimusel loodud firma vastab täpselt teie ärilistele plaanidele ja strateegilistele eesmärkidele. Arvestame kõigega: tegevusvaldkonnast ja korporatiivsest struktuurist kuni juhtimis- ja raamatupidamiseelistusteni. Teie valmisfirma on täielikult ette valmistatud efektiivseks tööks alates selle omandamisest.

Selle teenusega säästate mitte ainult aega, mis on vajalik uue firma registreerimiseks ja seadistamiseks, vaid väldite ka bürokraatlikke takistusi.

Võtame enda kanda kogu õigus- ja korraldustöö, sealhulgas dokumentatsiooni ettevalmistamise, registreerimise riiklikes asutustes ja siseprotsesside seadistamise.

Esitage taotlus ja me alustame teie firma registreerimist juba täna!

 

MIKS VALIDA EESTI FIRMA?

Eesti Firma OÜ — teie usaldusväärne partner korporatiivteenuste valdkonnas

Pöördudes Eesti Firma poole valmisfirma ostuks, saate rohkem kui lihtsalt äri võtmed. Pakume teile terviklikku tuge igal teie ettevõtlustee etapil. Algsest registreerimisest kuni igapäevase juhtimise ja strateegilise arenguni – meie professionaalide meeskond on alati kohal, et aidata teil saavutada ärilist edu.

Usaldus ja läbipaistvus kõiges

Eesti Firmas mõistame, kui tähtis on meie klientidele kindlustunne igas nende äriaspektis. Püüdleme täieliku läbipaistvuse poole kõigis meie operatsioonides ja otsustes, tagades teile vajaliku kindluse ja kaitse. Meie maine on üles ehitatud usaldusel ja avatusel, mis on meie ja meie klientide edu võtmeks.

VÕTKE MEIEGA ÜHENDUST

Tutvuge valmisfirma ostu üksikasjadega juba täna

Kaalute valmisfirma ostmist? Meie eksperdid on valmis pakkuma teile kogu vajalikku teavet ja koostama individuaalse hinnapakkumise. Aitame teil leida ideaalse lahenduse teie äri jaoks, pakkudes täielikku teenustekomplekti ettevõtte saatmiseks ja toetamiseks.

Valmis ärilahendused – meie spetsialiteet!

Analüüsime põhjalikult teie ärieesmärke ja eelistusi, et leida firma, mis sobib ideaalselt teie nõudmistega. Meie eesmärk on tagada teile võimalikult mugav ja tõhus tee äritegevuseks Euroopa Liidus.

KKK | Korduma Kippuvad Küsimused

Selles jaotises oleme kogunud kõige aktuaalsemad küsimused, mis aitavad teil paremini mõista valmisfirmade omandamise protsessi, eeliseid ja eripärasid. Meie eesmärk on varustada teid kõige vajalikuga informeeritud otsuse tegemiseks.

Kui teil tekib lisaküsimusi pärast selle jaotise lugemist, on meie meeskond alati valmis pakkuma üksikasjalikke konsultatsioone.

 • Mis on valmisfirma?

  Valmisfirma on juba eelnevalt registreeritud ettevõte, mis on valmis kohe kasutusele võtmiseks. See on mugav viis kiiresti äri alustamiseks ilma eelneva registreerimisprotsessita.

 • Millised on valmisfirma ostu eelised?

  Valmisfirma ostmine säästab aega ja ressursse, võimaldades teil kiiresti tööd alustada ja tagades kohest juurdepääsu Eesti ja Euroopa turgudele.

 • Milliseid teenuseid pakub Eesti Firma?

  Eesti Firma spetsialiseerub korporatiivsetele õigus- ja raamatupidamisteenustele, valmisfirmade registreerimisele ja müügile.

 • Kuidas toimub valmisfirma ostuprotsess?

  Võite soetada ettevõtte isiklikult notari kabinetis Tallinnas või kaugteel, kasutades meie büroo juristidele antud notariaalset volikirja või e-Residentsuse kaudu internetis.

 • Kas ma saan osta firma kaugteel?

  Jah, ost on võimalik teostada kaugteel notariaalse volikirja või e-Residentsuse kaudu internetis.

 • Kuidas tagatakse ettevõtte õiguslik puhtus?

  Tavaliselt pakume müügiks ainult neid ettevõtteid, mis on asutatud meie poolt müügi eesmärgil ja ei ole teinud mingit tegevust. Siiski, igal juhul viime läbi põhjaliku kontrolli igale firmale, et tagada varjatud riskide ja kohustuste puudumine.

 • Kas Eesti Firma saab luua firma eritellimusel?

  Jah, me pakume teenust ettevõtete loomiseks vastavalt teie nõudmistele ja eesmärkidele.

 • Mida hõlmab ettevõtte ostujärgne tugi?

  Toetus hõlmab õigus- ja raamatupidamisteenuseid, samuti nõustamist juhtimise ja maksustamise kohta.

 • Milliseid ettevõtte tüüpe pakutakse müügiks?

  Pakume erinevate profiilide ja tegevusaladega ettevõtteid, mis on täielikult varustatud ja kasutamiseks valmis. Enamasti müügiks pakutavad ettevõtted on Osaühingud, mis on kõige levinum ja mugavam õigusvorm äritegevuseks Eestis.

 • Kas ma saan taotleda individuaalset hinnapakkumist?

  Jah, meie spetsialistid on alati valmis pakkuma teile individuaalset hinnapakkumist vastavalt teie päringule.

 • Kuidas Eesti Firma aitab rahvusvahelisi kliente?

  Aitame välismaiseid ettevõtjaid nende äri käivitamisel ja arendamisel Eestis, pakkudes kõiki vajalikke teenuseid.

 • Millist tuge pakutakse ettevõtte ostuetapil?

  Pakume tehingu täielikku läbipaistvust ja õiguslikku tuge igal sammul ettevõtte ostu-müügi protsessis.

 • Milliseid garantiisid pakub Eesti Firma?

  Garanteerime täielikku vastavust õigusnormidele ja nõuetele, samuti tehingu läbipaistvust ja turvalisust.

 • Mis teeb Eesti Firma turul ainulaadseks?

  Meie individuaalne lähenemine, pikaajalised suhted klientidega ja kvaliteetsed teenused teevad meid turul oma ala professionaalideks.

 • Millised on e-Residentsuse eelised ettevõtte ostul?

  e-Residentsus võimaldab teil juhtida äri ja teostada tehinguid internetis, mis oluliselt lihtsustab ostuprotsessi välisinvestoritele.

 • Kas ma saan muuta ostetava ettevõtte struktuuri?

  Jah, saame aidata teil teha muudatusi ettevõtte korporatiivses struktuuris või juhtimismudelis vastavalt teie päringule.

 • Millised on peamised tegurid, mida tuleks ettevõtte valikul arvestada?

  Oluline on arvestada ettevõtte tegevusala, korporatiivset struktuuri ja õiguslikku puhtust.

 • Kui kiiresti saab alustada tööd pärast ettevõtte ostu?

  Pärast ostu lõpuleviimist saate kohe tööd alustada, kuna ettevõte on juba täielikult varustatud ja kasutusvalmis.

 • Kuidas tagatakse tehingus konfidentsiaalsus?

  Me rangelt järgime kliendiinfo konfidentsiaalsust ja privaatsust kõikides tehingu etappides.

Loodame, et see Korduma Kippuvate Küsimuste jaotis oli teile kasulik ja aitas vastata põhiküsimustele, mis on seotud valmisfirmade ostuga. Eesti Firmas püüdleme selle poole, et iga klient tunneks end kindlalt ja mugavalt meiega koostööd tehes.

Kui teil on veel küsimusi või olete valmis alustama ostuprotsessiga, võtke palun meiega ühendust. Oleme valmis pakkuma teile individuaalseid lahendusi, mis vastavad täielikult teie ärilistele eesmärkidele ja nõudmistele.

Täname!

Teie sõnum on edukalt kätte saadud!
Võtame TeMeie konsultandid võtavad teiega ühendust esimesel võimalusel.