Raamatupidaja vastutuskindlustus

Eesti Firma OÜ raamatupidajate vastutus on kindlustatud summas 50 000 eurot

Me püüdleme alati looma oma klientidega usaldusväärseid suhteid. Meie eesmärk on pakkuda oma klientidele kõrgeimat professionaalsuse taset ja teenuste kvaliteeti. Me mõistame, et isegi kõige hoolsama töölähenemise korral võivad ilmneda vead. Seetõttu oleme otsustanud kindlustada oma raamatupidajate ametialase vastutuse.

Kindlustuskate summas 50 000 eurot

Seoses sellega oleme sõlminud lepingu oma raamatupidajate kutsevastutuse kindlustamiseks summas 50 000 eurot kindlustusettevõttega If P&C Insurance AS. Raamatupidaja kutsevastutuse kindlustus on kindlustusvorm, mis kaitseb raamatupidajaid finantskahjude eest, mis võivad tekkida vigade või vahelejätmiste tõttu, mis on tehtud nende kutsetegevuse käigus.

Lepingu sõlmimine If P&C Insurance AS-iga annab lisakindlustunde, et kui peaks ilmnema mõni meie raamatupidamistegevusega seotud ettenägematu olukord, saame me tõhusalt hallata võimalikke riske. See pakub meie klientidele lisakaitset ja kinnitab meie pühendumust kõrgetele äristandarditele. Nimetatud kindlustus pakub mitte ainult kaitset meie klientidele, vaid on ka garantii, et vajaduse korral saavad nad meie kindlustuslepingu tingimuste alusel täielikult hüvitist.

Me hindame teie usaldust ja püüame hoida meie mainet usaldusväärse partnerina, kes seab alati kliendi huvid esikohale. Meie raamatupidajate kutsevastutuse kindlustamine on üks paljudest viisidest, kuidas me püüame tagada meie klientide turvalisust ja kindlustunnet meie professionaalse töölähenemise suhtes.

 

Täname!

Teie sõnum on edukalt kätte saadud!
Võtame TeMeie konsultandid võtavad teiega ühendust esimesel võimalusel.