Uudised ja artiklid

Avaldame ülevaated olulisematest sündmustest äri-, korporatiivõiguse ja raamatupidamise vallas.

Erilist tähelepanu pöörame uuenduslikele finantslahendustele, plokiahela tehnoloogiatele ja eelkõige krüptovaluutadele.

Meie blogi: aktuaalsed Uudised ja Artiklid

Tütarettevõtte loomine Eestis

Расширение международных компаний на территорию Европейского Союза через регистрацию европейского филиала или дочерней компании в ЕС открывает широкие возможности для доступа к единому рынку и укрепления деловых связей в этом регионе. Учреждение дочерней компании в Эстонии, как части Европейского Союза, предлагает уникальные преимущества, такие как доступ к обширному европейскому рынку и прогрессивной цифровой экономике. Это позволяет международным предприятиям не только улучшить своё присутствие в ЕС, но и воспользоваться инновационными технологиями и благоприятной бизнес-средой Эстонии.

Ühisrahastusplatvormide litsentseerimine Euroopa Liidus

7. oktoobri 2020. aasta Euroopa Parlamendi ja Nõukogu määruse (EL) 2020/1503 kohaselt nõuab ühisrahastusplatvormi korraldamine spetsialiseeritud tegevusluba. Alates 11. novembrist 2023 peavad kõik ühisrahastusplatvormid omama vastavat tegevusluba, et osutada oma teenuseid seaduslikult Euroopa Liidus. Litsentsi saamiseks peavad pakkujad tõestama oma vastavust mitmetele kriteeriumidele, sealhulgas finantsstabiilsus, piisavate riskijuhtimissüsteemide olemasolu ja pettuste ennetamise meetmed.

Ettevõte Eestis: äriühingu asutamine sakslaste jaoks

Ettevõtte loomine Eestis avab Saksa äri jaoks palju eeliseid. See mitte ainult ei soodusta ettevõtte kasvu ja arengut, vaid annab ka juurdepääsu Euroopa Liidu ühisturule, mis on teie ettevõtte laiendamise ja konkurentsivõime suurendamise võtmetegur.

MiCA Regulatsiooni FAQ

MiCA direktiivi järgi krüpto-turgude regulatsioon toob kaasa mitmeid nõudeid, mis puudutavad krüpto-varade kasutamise erinevaid aspekte – alates riskijuhtimisest kuni informatsiooni avalikustamise standarditeni. Meie eesmärk on lihtsustada neid keerulisi teemasid ja pakkuda selgeid, praktilisi nõuandeid, mis aitavad teie äri kohanduda ja õitseda muutuvas õiguskeskkonnas.

MiCA diretiiv (Markets in Crypto-Assets)

Markets in Crypto-assets regulatsiooni eesmärgiks on luua EL-i õigussüsteemi raames tõhusad meetmed digitaalsete finantsturgude potentsiaali ja innovatsiooni toetamiseks, tagades samal ajal õiglase konkurentsi krüptoettevõtete vahel ning vähendades finants- ja AML/CFT riske.

1 2 9

Täname!

Teie sõnum on edukalt kätte saadud!
Võtame TeMeie konsultandid võtavad teiega ühendust esimesel võimalusel.