Virtuaalvääringute raamatupidamine

Pakume oma teenuseid ja maksukonsultatsioone krüptoettevõtetele, plokiahela projektidele ja erainvestoritele.

Meie ettevõte on alates 2017. aastast spetsialiseerunud krüptovaluutaettevõtete juriidilise ja raamatupidamistoe kombinatsioonile. Kasutame raamatupidamisaruannete koostamisel eranditult täiustatud meetodeid ja ainult kõige uuenduslikumaid IT-lahendusi.

Lihtsustame krüptoraha tehingute arvestust kvaliteedis järeleandmisi tegemata! Küsi pakkumist

KRÜPTO ARVESTUS JA RAAMATUPIDAMINE

Raamatupidamisteenused krüptofirmadele ja erainvestoritele

Meie raamatupidajatel on üle 5-aastane töökogemus krüptoraha, plokiahela ja uuenduslike finantstehnoloogiate valdkonnas. Aastatepikkuse töökogemuse jooksul oleme välja töötanud oma meetodid virtuaalvarade arvestuseks ning kasutame oma töös ainult kõige kaasaegsemaid ja tõhusamaid raamatupidamise IT-lahendusi.

Pakume raamatupidamisteenuseid krüptovaluutabörsidele ja krüptovaluutaaktsiatele, ICO projektidele, krüptovaluutafondidele ja ühisrahastusplatvormidele, aga ka teise suuna plokiahela projektidele. Lisaks pakume krüptovaluuta erainvestoritele nõustamisteenuseid ja maksukonsultatsioone.

 • Krüptovaluutaettevõtete ja plokiahelaprojektide raamatupidamistugi

  Pakume kombineeritud raamatupidamisteenuseid krüptovaluutaga tegelevatele ettevõtetele.

  • Aastaaruannete koostamine
  • Bilansi koostamine, kasumiaruanded ja rahavoogude aruanded
  • Krüptovaluutabörside väljavõtete ja krüptoraha rahakottide töötlemine
  • Tasuarvestus, hinnavahed ja krüptovaluutatehingute tegelik kurs
  • Ettevõtte kliendi ja isiklike vahendite eraldi arvestuse haldamine
  • Auditeerimisprotsessi läbimiseks vajalike raamatupidamispaberite haldamine

 • Krüptovaluutainvesteeringute raamatupidamisteenused ja maksunõustamine.

  Aitame investoritel – füüsilistel isikutel virtuaalvarasse investeerimistegevuse maksukoormust arvutada ja optimeerida, samuti koostada kogu vajaliku maksuaruandluse.

Krüptovaluuta arvestus on teie krüptovaluuta varade väärtuse jälgimise ja salvestamise protsess. See hõlmab kõigi Bitcoini rahakotis või mõnel muul krüptovaluutavahetusel tehtud tehingute jälgimist. Eesmärk on esitada tõendeid selle kohta, et te ei ole ületanud oma börsi määratud kululimiite. Lisaks sellele, et korralik raamatupidamine on vastutustundliku krüptovaluuta investori jaoks vajalik osa, muudab selle ka maksuseaduste järgimise ja oma tulude kajastamise lihtsaks.

Krüptovaluutade arvestus on muutunud üha olulisemaks, kuna krüptovaluutade väärtus on tõusnud. Seetõttu on ülioluline, et võtaksite aega kõigi oma digitaalses rahakotis või börsidel nagu Coinbase tehtud tehingute nõuetekohaseks salvestamiseks. See tagab, et te ei riku ühtegi vahetuspoliitikat, mis võib kaasa tuua karistusi ja trahve. Lisaks teeb korralik krüptovaluutaarvestus maksuseaduste järgimise ja oma tuludest aruandluse lihtsaks.

Krüptomaksuarvestaja on professionaal, kes aitab üksikisikutel ja ettevõtetel mõista krüptovaluutainvesteeringute maksumõju. Krüptomaksu raamatupidajad annavad juhiseid, kuidas õigesti krüptoga seotud tuludest aru anda, krüptovarasid hallata ja kasumilt makse maksta. Samuti aitavad need tagada, et investorid järgivad kõiki kohaldatavaid eeskirju.

Erinevalt traditsioonilistest raamatupidajatest on krüptomaksuraamatupidajatel tavaliselt plokiahela tehnoloogiast sügavam arusaam. Samuti saavad nad anda kasutajatele nõu, kuidas oma krüptovaluutavarasid kõige paremini hoida ja veenduda, et nad järgivad kõiki kohaldatavaid seadusi. Seega, kui otsite krüptomaksude raamatupidajat, otsige kedagi, kellel on laialdased kogemused krüptovaluutadega töötamisel.

Võtke ühendust meie ettevõttega ja meist saab kindlasti teie turvaline ja usaldusväärne partner teie krüptorahaga seotud tegevuste raamatupidamisaruandluse ja maksuarvestuse valdkonnas.

Võtke meiega ühendust

Individuaalse konsultatsiooni saamiseks krüptovaluutaettevõtete tegevuse raamatupidamisaruandluse, krüptovaluutavahetuse ja plokiahela käivitamise ning erainvesteeringute maksustamise osas krüptovaluutadesse ja muudesse virtuaalvaradesse palume võtta ühendust meie spetsialistidega telefoni, e- posti teel või mõne muu meie veebisaidil mainitud suhtlusvõrgustiku valiku kaudu.

Täname!

Teie sõnum on edukalt kätte saadud!
Võtame TeMeie konsultandid võtavad teiega ühendust esimesel võimalusel.