Raamatupidamine

Kas teie ettevõte vajab raamatupidaja abi? Pakume raamatupidamisteenuseid Eesti äriühingutele — majandusaasta aruannete esitamine, maksudeklaratsioonide koostamine, finants- ja maksunõustamine, KMKR-numbri taotlemine jne.

Küsi pakkumist
Virtuaalvääringu tegevusluba

Meie firma spetsialiseerub plohiahela iduettevõtete haldamisele ja virtuaalvääringu tegevuslubade taotlemisega seotud küsimustele. Saades enda krüptoettevõtte jaoks virtuaalvääringute teenuse pakkuja tegevusluba tekib teile tõhus võimalus viia oma plokiahela projekti Euroopa Liidu õigusruumi.

Küsi pakkumist
Firmade asutamine

Soovite alustada oma äriga ning luua endale osaühingut? Pakume kohalikele ja välismaistele ettevõtjatele äriühingute asutamisega seotud teenuseid ning edasist abi raamatupidamise ning õigusala küsimustes.

Küsi pakkumist
 • Ettevõtte loomine

  Ettevõtte loomine

  Aitame teil asutada äriühingut Eestis või luua ettevõtte teistes Euroopa Liidu riikides võimalikult lühikese aja jooksul. Pakume ärinõustamist alustavatele ettevõtjatele.

  2500+ edukalt asutatud ettevõtet

 • Raamatupidamine

  Raamatupidamine

  Ettevõtlus ja maksunõustamine. Kõik raamatupidamisteenused ühest kohast. Oleme professionaalne ja usaldusväärne partner raamatupidamise alal.

  5000+ esitatud aruannet

 • Õigusabi teenused

  Õigusabi teenused

  Juriidilised teenused era- ja äriklientidele. Õigusalane nõustamine äriõiguse, finants, krüpto- ning AML/CFT aladel. Klientide huvide esindamine kohtus.

  500+ rahulolevat klienti

 • Tegevusload

  Tegevusload

  Professionaalne abi tegevuslubade taotlemisel eri valdkondades, mh finants, plokiahela ja krüptorahaga seotud aladel. Makselahenduste ja AML/KYC süsteemide integreerimine.

  1000+ edukalt õpule viidud projekti

Firmad Eestis – see on meie profiil!

Pakume ettevõtete registreerimise teenuseid Eestis ja teistes Euroopa Liidu riikides, samuti täielikku juriidilist ja raamatupidamislikku tuge. Meie spetsialistidel on 10+ aastat kogemust äriõiguse valdkonnas.

Kas teil on vaja ettevõtet Eestis asutada? Aitame teil registreerida oma äri ja avada ettevõte Eestis või mõnes muus Euroopa Liidu riigis ning pakume edasist raamatupidamise tuge, aastaaruannete esitamist jne.

Kas teie äriprojekt vajab krüptolitsentsi? Alates 2017. aastast oleme spetsialiseerunud fintech-idufirmade, krüptovahetuste ja blokiahelaga seotud ettevõtete toetamisele. Selle aja jooksul oleme edukalt aidanud saada litsentsi ja alustada tööd üle 300 kliendi.

Meie teenused

MEIE BLOGIi: aktuaalsed Uudised ja Artiklid

Apostill Eestis

Eesti Firma pakub abi ettevõtte dokumentide apostilleerimisel, et neid saaks kasutada välismaal. Meie spetsialistid tagavad ettevõtte registriväljavõtte ja põhikirja tõestamise, nende tõlkimise ja apostilli lisamise, et teie dokumendid oleksid teistes riikides kehtivad.

Kui palju maksab ettevõtte asutamine Eestis?

Avage Eestis ettevõte minimaalsete kuludega. Erinevad registreerimismeetodid: internetis alates 375€, isikliku külastusega alates 550€ ja kaugteel volikirja alusel alates 900€. Alustage kohe täna!

Kui palju maksab majandusaasta aruanne?

Kas teil on Eestis ettevõte ja plaanite majandusaasta aruannet? Siin on, mida peate teadma raamatupidaja teenuste maksumuse kohta.

30 korduma kippuvat küsimust ettevõtte asutamise kohta Eestis

Eesti meelitab ettevõtjaid üle kogu maailma oma innovatiivse ärikeskkonna ja ettevõtete registreerimise lihtsusega. Selles artiklis käsitleme 30 kõige aktuaalsemat küsimust, mis aitavad teil mõista Eestis äri alustamise ja juhtimise eripärasid.

Kuidas esitada majandusaasta aruannet?

Saage professionaalset tuge oma Eesti ettevõtte majandusaasta finantsaruande koostamisel. Hinnad alates 150 eurost.

Millises riigis on kõige parem oma äri alustada?

Avastage Eesti – riik 0%-lise äriühingu tulumaksuga jaotamata kasumilt, välisinvestoritele sõbralik ning pakub eksklusiivseid võimalusi teie äri kasvuks.

Kuhu on kõige parem ettevõtet asutada?

Eesti meelitab ettevõtjaid üle kogu maailma tänu oma ainulaadsele maksusüsteemile ja innovatiivsele e-residentsuse programmile, mis võimaldab ettevõtet kaugjuhtida.

Majandusaasta aruanne 2024: Mida on vaja teha?

Sel põhjalikus juhendis majandusaasta aruandluse kohta Eesti ettevõtetele arutleme kõige üle, mida on vaja teada edukaks aruande esitamiseks 2024. aastal ja kuidas meie meeskond saab teid selles protsessis igal sammul toetada.

Täname!

Teie sõnum on edukalt kätte saadud!
Võtame TeMeie konsultandid võtavad teiega ühendust esimesel võimalusel.