Raamatupidamine

Kas teie ettevõte vajab raamatupidaja abi? Pakume raamatupidamisteenuseid Eesti äriühingutele — majandusaasta aruannete esitamine, maksudeklaratsioonide koostamine, finants- ja maksunõustamine, KMKR-numbri taotlemine jne.

Küsi pakkumist
Virtuaalvääringu tegevusluba

Meie firma spetsialiseerub plohiahela iduettevõtete haldamisele ja virtuaalvääringu tegevuslubade taotlemisega seotud küsimustele. Saades enda krüptoettevõtte jaoks virtuaalvääringute teenuse pakkuja tegevusluba tekib teile tõhus võimalus viia oma plokiahela projekti Euroopa Liidu õigusruumi.

Küsi pakkumist
Firmade asutamine

Soovite alustada oma äriga ning luua endale osaühingut? Pakume kohalikele ja välismaistele ettevõtjatele äriühingute asutamisega seotud teenuseid ning edasist abi raamatupidamise ning õigusala küsimustes.

Küsi pakkumist

Meie tegevusvaldkonnad

 • Ettevõtte loomine

  Ettevõtte loomine

  Aitame teil asutada äriühingut Eestis või luua ettevõtte teistes Euroopa Liidu riikides võimalikult lühikese aja jooksul. Pakume ärinõustamist alustavatele ettevõtjatele.

  2500+ edukalt asutatud ettevõtet

 • Raamatupidamine

  Raamatupidamine

  Ettevõtlus ja maksunõustamine. Kõik raamatupidamisteenused ühest kohast. Oleme professionaalne ja usaldusväärne partner raamatupidamise alal.

  5000+ esitatud raamatupidamisaruannet

 • Õigusabi teenused

  Õigusabi teenused

  Juriidilised teenused era- ja äriklientidele. Õigusalane nõustamine äriõiguse, finants, krüpto- ja virtuaalvääringute ning AML/CFT aladel. Klientide huvide esindamine kohtus.

  500+ rahulolevat klienti

 • Tegevusload

  Tegevusload

  Professionaalne abi tegevuslubade taotlemisel eri valdkondades, mh finants, plokiahela ja krüptorahaga seotud aladel. Makselahenduste ja AML/KYC süsteemide integreerimine.

  1000+ edukalt õpule viidud projekti

Firmad Eestis – see on meie profiil!

Pakume ettevõtete registreerimise teenuseid Eestis ja teistes Euroopa Liidu riikides, samuti täielikku juriidilist ja raamatupidamislikku tuge. Meie spetsialistidel on 10+ aastat kogemust äriõiguse valdkonnas.

Kas teil on vaja ettevõtet Eestis asutada? Aitame teil registreerida oma äri ja avada ettevõte Eestis või mõnes muus Euroopa Liidu riigis ning pakume edasist raamatupidamise tuge, aastaaruannete esitamist jne.

Kas teie äriprojekt vajab krüptolitsentsi? Alates 2017. aastast oleme spetsialiseerunud fintech-idufirmade, krüptovahetuste ja blokiahelaga seotud ettevõtete toetamisele. Selle aja jooksul oleme edukalt aidanud saada litsentsi ja alustada tööd üle 300 kliendi.

Meie teenused

Meie blogi: aktuaalsed Uudised ja Artiklid

CASP — Crypto-Asset Service Provider

CASP mõiste võeti esmakordselt kasutusele 2020. aastal, kui avaldati Markets in Crypto-assets (MiCa) direktiivi eelnõu 2019/1937 tekst, mille eesmärk on luua ühtne õigusraamistik krüptovara ja virtuaalvääringute valdkonna reguleerimiseks Euroopa Liidus.

Loe edasi
Tegevusala valimine ja muutmine

Eesti ettevõtte tegevusala valitakse spetsiaalsest majandustegevuse valdkondade klassifikaatorist EMTAK 5-kohalise täpsusega. EMTAK klassifikaator on rahvusvahelise ühtlustatud tegevusalade klassifikaatori NACE kohandatud versioon.

Loe edasi
Raamatupidamisteenused IT-ettevõtetele

Meie ettevõtte raamatupidajad ja nõustajad on olnud aastaid spetsialiseerunud IT-sektori raamatupidamisteenustele ning on kogunud selles valdkonnas märkimisväärse teadmiste- ja kogemustepagasi. Selles artiklis käsitleme peamisi raamatupidamise eripärasid ja nüansse, mis on omased IT ja innovatsiooni valdkonna ettevõtetele, ning pöörame tähelepanu ka raamatupidamisteenustele, mida võib vaja minna pea iga IT-projekti puhul.

Loe edasi
IT-ettevõte Euroopas

Käesolev artikkel on suunatud eelkõige neile IT-ettevõtjatele, kes näevad Euroopa Liitu kohana, kus luua oma IT-ettevõte. Selles ülevaates käsitleme Euroopa kui terviku ja konkreetsemalt Euroopa Liidu eeliseid IT-ettevõtte asutamisel ning innovatsiooni ja infotehnoloogiaga seotud projektide arendamisel. Põhjalikumalt vaatleme seda, miks just Eestis kui ELi liikmesriigis on eriti mõistlik oma IT-ettevõte või idufirma registreerida, kuivõrd just Eestis on alustava IT-ettevõtte arendamiseks kõige soodsamad tingimused, sealhulgas null-maksumääraga ettevõtte tulumaks.

Loe edasi
Välismaalastest vabakutseliste töötasu

Kui Eesti ettevõte teeb väljamakse töötajale, alltöövõtjale või vabakutselisele, kes ei ole Eesti maksuresident, elab alaliselt väljaspool Eestit ja teeb oma tööd kaugtöö korras, ei tule Eestis maksta mingeid makse.

Loe edasi
DAO startup Eestis

DAO (Decentralized Autonomous Organisation) on detsentraliseeritud autonoomne organisatsioon, mis on struktuur, milles traditsiooniline tsentraliseeritud juhtimine asendub uuenduslike tehnoloogiliste lahenduste ja avatud lähtekoodiga tarkvaraga. DAO kontseptsioon on üles ehitatud suures osas Web 3.0 ja plokiahela tehnoloogiate ideele, mis võimaldab kasutada nutilepinguid ja tokeneid, et tagada juhtimisotsuste järjepidevus ja läbipaistvus ning hallata ettevõtte sisemisi protsesse.

Loe edasi
WEB3 startup Eestis

Web3 ehk Web 3.0 on Interneti kolmas põlvkond, mille eesmärk on luua plokiahela tehnoloogial ja hajutatud andmesalvestusel põhinev detsentraliseeritud võrk. Erinevalt varasematest Interneti-tehnoloogia arendamise kontseptsioonidest (Web 1.0 ja Web 2.0) panustab Web3 rõhku võrku postitatud andmete detsentraliseerimisele, privaatsusele ja kasutajate omandiõigusele. Samuti on Web3 üks eesmärke luua ökosüsteeme, milles osalejaid saaks premeerida panuse või detsentraliseeritud projektide tegevustes osalemise eest.

Loe edasi
Tegevuseta osaühingu likvideerimine

Ettevõtte likvideerimine on ettevõtte tegevuse lõpetamise protsess, sealhulgas kõigi kohustuste ja võlgade tasumine, allesjäänud vara jaotamine osanike vahel ning ettevõtte Äriregistrist kustutamine. Tavaliselt võtab Eesti ettevõtte likvideerimisprotsess aega 9-12 kuud ja hõlmab nii likvideerija määramist kui ka mitmete seaduses ettenähtud protseduuride läbiviimist.

Loe edasi

Valmisfirmade müük Eestis

 • Ettevõtte nimi
  Registreerimise kuupäev
  Staatus
  Hind
 • Ettevõtte nimi
  Registreerimise kuupäev
  Staatus
  Hind

  Ajalooga firmade müük Eestis

  • Ettevõtte nimi
   Registreerimise kuupäev
   Staatus
   Hind

   Täname!

   Teie sõnum on edukalt kätte saadud!
   Võtame TeMeie konsultandid võtavad teiega ühendust esimesel võimalusel.