Raamatupidamine

Kas teie ettevõte vajab raamatupidaja abi? Pakume raamatupidamisteenuseid Eesti äriühingutele — majandusaasta aruannete esitamine, maksudeklaratsioonide koostamine, finants- ja maksunõustamine, KMKR-numbri taotlemine jne.

Küsi pakkumist
Virtuaalvääringu tegevusluba

Meie firma spetsialiseerub plohiahela iduettevõtete haldamisele ja virtuaalvääringu tegevuslubade taotlemisega seotud küsimustele. Saades enda krüptoettevõtte jaoks virtuaalvääringute teenuse pakkuja tegevusluba tekib teile tõhus võimalus viia oma plokiahela projekti Euroopa Liidu õigusruumi.

Küsi pakkumist
Firmade asutamine

Soovite alustada oma äriga ning luua endale osaühingut? Pakume kohalikele ja välismaistele ettevõtjatele äriühingute asutamisega seotud teenuseid ning edasist abi raamatupidamise ning õigusala küsimustes.

Küsi pakkumist

Meie tegevusvaldkonnad

 • Ettevõtte loomine

  Ettevõtte loomine

  Aitame teil asutada äriühingut Eestis või luua ettevõtte teistes Euroopa Liidu riikides võimalikult lühikese aja jooksul. Pakume ärinõustamist alustavatele ettevõtjatele.

  2500+ edukalt asutatud ettevõtet

 • Raamatupidamine

  Raamatupidamine

  Ettevõtlus ja maksunõustamine. Kõik raamatupidamisteenused ühest kohast. Oleme professionaalne ja usaldusväärne partner raamatupidamise alal.

  5000+ esitatud aruannet

 • Õigusabi teenused

  Õigusabi teenused

  Juriidilised teenused era- ja äriklientidele. Õigusalane nõustamine äriõiguse, finants, krüpto- ning AML/CFT aladel. Klientide huvide esindamine kohtus.

  500+ rahulolevat klienti

 • Tegevusload

  Tegevusload

  Professionaalne abi tegevuslubade taotlemisel eri valdkondades, mh finants, plokiahela ja krüptorahaga seotud aladel. Makselahenduste ja AML/KYC süsteemide integreerimine.

  1000+ edukalt õpule viidud projekti

Firmad Eestis – see on meie profiil!

Pakume ettevõtete registreerimise teenuseid Eestis ja teistes Euroopa Liidu riikides, samuti täielikku juriidilist ja raamatupidamislikku tuge. Meie spetsialistidel on 10+ aastat kogemust äriõiguse valdkonnas.

Kas teil on vaja ettevõtet Eestis asutada? Aitame teil registreerida oma äri ja avada ettevõte Eestis või mõnes muus Euroopa Liidu riigis ning pakume edasist raamatupidamise tuge, aastaaruannete esitamist jne.

Kas teie äriprojekt vajab krüptolitsentsi? Alates 2017. aastast oleme spetsialiseerunud fintech-idufirmade, krüptovahetuste ja blokiahelaga seotud ettevõtete toetamisele. Selle aja jooksul oleme edukalt aidanud saada litsentsi ja alustada tööd üle 300 kliendi.

Meie teenused

Meie blogi: aktuaalsed Uudised ja Artiklid

MLRO Leedu krüptoettevõtte jaoks

Pädeva MLRO olemasolu Leedu krüptoettevõttes on vajalik tingimus Leedu virtuaalvääringute tegevusloa saamiseks ja krüptobörsi korrektse toimimise korraldamiseks. Compliance Officeri üks peamisi ülesandeid Leedus asutatud plokiahela projektis on jälgida krüptovaluutatehinguid ja suhelda reguleeriva asutusega FNTT.

MLRO ja Compliance Officer´i teenused

MLRO (Money Laundering Reporting Officer), tuntud ka kui AML Officer või Compliance Officer, on fintech projekti või krüptoettevõtte vastutav isik, kes on seotud riskijuhtimisega rahapesu ja terrorismi rahastamise tõkestamise valdkonnas.

Kuidas saada e-Residency?

E-Residendi staatuse taotlemise protseduur on üsna lihtne ja kiire. E-Residentsuse saamiseks tuleb täita ametlik veebipõhine ankeet, tasuda riigilõivu ja pärast taotluse rahuldamist saada e-Residendi kaart kätte eelvalitud Eesti Vabariigi välisesinduses.

Ettevõtte tulumaks

Eesti on üks kõige mugavamaid ja tõhusamaid riike Euroopas ettevõtte loomise ja äritegevuse alustamise jaoks, kuna kohalik maksustamissüsteem iseloomustab end lihtsuse ja läbipaistvuse poolest. Peamine Eesti ärikeskkonna ja maksupoliitika eelis on ettevõtte tulumaksu määr jaotamata kasumilt, mis on 0%.

Firma asutamine Leedus

Ettevõtte registreerimine Leedus pakub palju võimalusi äri arendamiseks Euroopa Liidus, kuna Leedu pakub soodsat majanduskeskkonda, atraktiivseid maksutingimusi ja juurdepääsu Euroopa Liidu ühtsele turule.

Kuidas registreerida ettevõtet Eestis?

Меie eksperdid hea meelega nõustavad teid ja pakuvad teile kõige mugavamat ja tõhusamat viisi ettevõtte asutamiseks, samuti valmistavad ette kõik vajalikud juriidilised dokumendid, aktid ja lepingud ning pakuvad teile professionaalset tuge kõigil ettevõtte loomise etappidel.

Valmisfirma krüpto tegevusloaga Leedus

Leedu valmis krüptoettevõtte soetamine on kõige lihtsam ja kiirem viis oma krüptoäri alustamiseks ja blockchaini startup´i käivitamiseks – kõik vajalikud bürokraatlikud protseduurid ja tomingud virtuaalvääringute teenuse osutaja tegevusloa saamiseks oleme juba teie eest ära teinud!

Raamatupidaja vastutuskindlustus

Eesti Firma OÜ raamatupidajate vastutus on kindlustatud summas 50 000 eurot. Nimetatud kindlustus pakub mitte ainult kaitset meie klientidele, vaid on ka garantii, et vajaduse korral saavad nad meie kindlustuslepingu tingimuste alusel täielikult hüvitist.

Täname!

Teie sõnum on edukalt kätte saadud!
Võtame TeMeie konsultandid võtavad teiega ühendust esimesel võimalusel.