Raamatupidamine

Pakume raamatupidamisteenuseid ning maksuarvestust ja raamatupidamist Eesti firmadele — aastaaruannete esitamine, maksuaruande koostamine, finants- ja maksunõustamine, KMKR-numbri saamine jne.

Tagame otsest ligipääsu Teie firma raamatupidamisdokumentatsioonile ja finantsandmetele veebipõhise raamatupidamissüsteemi kaudu.

Küsi pakkumist
Krüptovaluuta litsentsid

Meie firma spetsialiseerub krüptoraha tegevuslubade taotlemisega seotud küsimustes. Meie oleme suurim nimetatud teenuse pakkuja Eestis.

Küsi pakkumist
Firmade asutamine Eestis

Me pakume äriteenuseid kohalikele
ja välismaistele ettevõtjatele

Küsi pakkumist

Firmad Eestis – see on meie tegevusala suund! Peale uute firmade asutamist ja valmisfirmade müüki osutame ka juriidilisi ja raapatumidamisteenuseid ning pakume paindlikke lahendusi virtuaalkontori jaoks.

Teostame erinevaid protseduure Eesti firmadega: Asutamine, müük, likvideerimine, omakapitali suurendamine või vähendamine, omanike või juhatuse vahetus, põhikirja muudatuste tegemine, tegevuslubade saamine. Me kergendame äri tegemist, osutades esmaklassilist juriidilist ja raamatupidamisalast abi ja konsultatsiooni nii rahvusvahelisele kui ka kohalikule äritegevusele Eesti Vabariigi territooriumil.

Valmisfirmade müük Eestis

 • Ettevõtte nimi
  Registreerimise kuupäev
  Staatus
  Hind
 • Ettevõtte nimi
  Registreerimise kuupäev
  Staatus
  Hind

  Ajalooga firmade müük Eestis

  • Ettevõtte nimi
   Registreerimise kuupäev
   Staatus
   Hind

   Tänan!

   Teie sõnum on edukalt saadetud!
   Võtame Teiega ühendust 45 minuti jooksul tööajal