Raamatupidamine

Kas teie ettevõte vajab raamatupidaja abi? Pakume raamatupidamisteenuseid Eesti äriühingutele — majandusaasta aruannete esitamine, maksudeklaratsioonide koostamine, finants- ja maksunõustamine, KMKR-numbri taotlemine jne.

Küsi pakkumist
Virtuaalvääringu tegevusluba

Meie firma spetsialiseerub plohiahela iduettevõtete haldamisele ja virtuaalvääringu tegevuslubade taotlemisega seotud küsimustele. Saades enda krüptoettevõtte jaoks virtuaalvääringute teenuse pakkuja tegevusluba tekib teile tõhus võimalus viia oma plokiahela projekti Euroopa Liidu õigusruumi.

Küsi pakkumist
Firmade asutamine

Soovite alustada oma äriga ning luua endale osaühingut? Pakume kohalikele ja välismaistele ettevõtjatele äriühingute asutamisega seotud teenuseid ning edasist abi raamatupidamise ning õigusala küsimustes.

Küsi pakkumist

Firmad Eestis – see on meie profiil!

Pakume ettevõtete registreerimisteenust Eestis, samuti täielikku raamatupidamis- ja juriidilist tuge.

Meie ekspertidel on rohkem kui 10-aastane kogemus ühinguõiguse ja raamatupidamise valdkonnas. Aitame teid ettevõtte registreerimisel Eestis, samuti tagame sellele edasise toe raamatupidamise ja aastaaruannete esitamisega seotud küsimustes, nõustame, kuidas teha muudatusi asutajate või direktorite koosseisus, teha põhikirjas muudatusi, muuta põhikirjakapitali suurust jne.

Oleme alates 2017. aastast spetsialiseerunud fintech-idufirmade ja krüptovaluutaettevõtete toetamisele. Selle aja jooksul oleme aidanud edukalt hankida litsentsi ja alustada tööd rohkem kui 300 kliendil.

Valmisfirmade müük Eestis

 • Ettevõtte nimi
  Registreerimise kuupäev
  Staatus
  Hind
 • Ettevõtte nimi
  Registreerimise kuupäev
  Staatus
  Hind

  Ajalooga firmade müük Eestis

  • Ettevõtte nimi
   Registreerimise kuupäev
   Staatus
   Hind

   Täname!

   Teie sõnum on edukalt kätte saadud!
   Võtame TeMeie konsultandid võtavad teiega ühendust esimesel võimalusel.