Firma asutamine

al. 365 € ID-kaardiga
al. 550 € Notari kaudu

Ettevõtte saab asutada Eestis kiiresti ja lihtsalt 1–5 päevaga. Äriühingut saab registreerida nii isiklikult kohal olles, kui distantsilt volikirja alusel või ID-kaardi / e-Residendi kaardi abil. Kogenud konsultandid, juristid ja raamatupidajad. Kvalifitseeritud abi protsessi läbiviimisel.

JAOTAMATA KASUMI MAKSUMÄÄR EESTIS ON 0%

Meie profiiliks on firmad Eestis. Aitame teil asutada osaühingut vaid mõne päevaga!

Garanteerime, et teeme oma tööd kindlalt, operatiivselt ja professionaalse lähenemisega. Küsi pakkumist

Firma registreerimine Eestis 1–5 päevaga

Ettevõte asutamine Eestis. Juriidilised ja raamatupidamisteenused.

Mitmete aastate jooksul on Eesti olnud rahvusvahelise maksusüsteemide konkurentsivõime edetabelis esikohal ja kuulub alaliselt äritegemise lihtsuse reitingute tippu. Äri registreerimisest Eestis saab kindlasti tõhus tööriist teie äriprojekti edukaks elluviimiseks ja selle edasiliikumiseks rahvusvahelistele turgudele, samuti võimaldab see hajutada riske ning vähendada maksukoormust juba olemasoleval ettevõttel.

Eesti Vabariigi õigusruumi peamisteks eelisteks on:


 • Jaotamata kasumi maksumäär on 0%

  Ettevõtte kasumit ei maksustata ettevõtte- või tulumaksuga enne selle jaotamist ettevõtte asutajate vahel. See tähendab, et kogu ettevõtte poolt saadud kasumit saab kasutada äri arendamise huvides või reinvesteerida, et saada täiendavaid tulusid mis tahes makse maksmata.


 • Puudub vajadus teha sissemakset põhikirjakapitali

  Ettevõtte registreerimisel on asutajatel õigus edasi lükata põhikirjakapitali sissemakse määramata tähtajaks. See asjaolu ei piira mingilgi viisil ettevõtte tegevust, kuid põhikirjakapitali kujundamiseni (minimaalselt 2500 eurot) puudub ettevõttel õigus maksta välja dividende.


 • Täielik integreerumine Eesti e-riiki

  Võimalus kasutada riigiasutuste digitaalseid teenuseid (Äriregister, Maksu- ja Tolliamet jne)


See ei ole kaugeltki kogu loetelu eelistest, mida saate kui valite Eesti oma ettevõtte registreerimise riigiks. Seega teie ettevõtte või idufirma paigutamine Eesti Vabariigi jurisdiktsiooni alla osutub parimaks alternatiiviks ning aitab teil maksimaalselt lühikese ajaga tuua oma äriprojekt Euroopa Liidu õigusruumi.

ETTEVÕTTE ASUTAMINE EESTIS ON VÄGA LIHTNE

Eesti Vabariik on juba üle 20 aasta läbi viinud välisriikidest pärit ettevõtjate jaoks soodsat poliitikat, lisaks algas 2014. aastal väliskodanike jaoks e-residentsuse programm, mis võimaldab mitteresidentidel kasutada täies mahus Eesti digiriigi e-teenuseid.

Eestis ettevõtte asutamise protsess on bürokraatiavaba, ülimalt lihtne ja läbipaistev. Mitteresidendid, kes on huvitatud ettevõtte asutamisest Eestis, saavad kasutada järgmisi ettevõtte asutamise viise:


 • Osaühingu asutamine internetis ID-kaardi või e-Residency abil | Tähtaeg: 1 tööpäev

  Ettevõtte registreerimiseks e-äriregistri portaalis vajavad kõik äriühingus tegevad isikud (osanikud ja juhatuse liikmed) ID-kaarti või e-Residendi kaarti (e-Residency).


 • Ettevõtte registreerimine isiklikult kohalviibimisega | Tähtaeg: 1–5 tööpäeva

  Osaühingu asutamiseks on vajalik isiklikult külastada notaribürood. Meie juristid viivad teiega läbi eelneva nõustamise ja saadavad teid kogu protsessi jooksul.


 • Firma asutamine kaugteel volikirja alusel | Tähtaeg: 5–10 tööpäeva

  Ettevõtte registreerimiseks distantsilt teie isikliku kohalviibimiseta tuleb vormistada notariaalne volikiri meie ettevõtte juristide nimele ning me viime asutamise toimingu läbi teie nimel


Meie spetsialistid viivad teiega läbi eelneva nõustamise ja pakuvad teile optimaalse viisi ettevõtte registreerimiseks, valmistavad ette kõik asutamiseks vajalikud dokumendid ja saadavad teid kogu ettevõtte asutamise protsessi jooksul.

MIKS TASUB PÖÖRDUDA FIRMA ASUTAMISEKS JUST NIMELT MEIE POOLE?

Meie konsultantide, juristide ja raamatupidajate meeskond spetsialiseerub äriõigusel ja välisriigi kodanikele äritoe pakkumisel Eesti territooriumil juba üle 10 aasta. Nende aastatega saadud kogemused ja teadmised annavad meile võimaluse pakkuda oma klientidele ainult kõige parema kvaliteediga teenuseid ning leida lahendusi kõige keerulisemate ja ebastandardsemate olukordade puhul.

Peamised põhjused, miks pöörduda meie poole OÜ või muu juriidilise vormi äriühingu asutamiseks:


 • Usaldusväärne teenusepakkuja

  Oleme litsentsitud ettevõtete registreerijad Eesti territooriumil ning omame riiklikku usaldushalduse ja äriühinguteenuse pakkuja tegevusluba (provider of trust and company services) number FIU000144, mille on väljastanud Rahapesu Andmebüroo (Financial Intelligence Unit, FIU).


 • Pikaajaline kogemus ja kvalifitseeritud spetsialistid

  Meie meeskonnas töötavad kogenud konsultandid ja ainult diplomeeeritud juristid ja raamatupidajad. Kümne tegevusaasta jooksul on meie abiga asutatud üle 3000 Eesti ettevõtte.


 • Kõik teenused ühest kohast

  Oleme otsene teenusepakkuja ja osutame teenuseid ainult oma jõududega, kolmandaid isikuid protsessi kaasamata. Kõik konsultandid, juristid ja raamatupidajad on meie ettvõtte töötajad.


 • Kvaliteedi garantii

  Garanteerime veatut kvaliteeti ja operatiivsust ning täielikku konfidentsiaalsust ja vastutustundlikku lähenemist igale kliendile.


 • Me väärtustame oma kliente

  Meie kliendina saate alati arvestada meie abile, mh osutavad meie spetsialistid vajadusel tasuta õiguse- või raamatupidamisalaseid konsultatsioone.

Hea meelega hakkame teie jaoks usaldusväärseks partneriks pikkadeks aastateks ja teeme kõik võimaliku, et teie ettevõtte turule tulek vastaks maksimaalselt teie ootustele.

TÄIENDAVAD TEENUSED

Pakume täielikku teenuste loetelu, mis on vajalik edukaks ettevõtte asutamiseks, majandustegevuse alustamiseks ja äri edasiseks arendamiseks. Muu hulgas pakume oma klientidele järgmisi korporatiiv- ja abiteenuseid:

 • Raamatupidamisteenused

  Pakume Eesti ettevõtetele maksuarvestuse ja raamatupidamise teenuseid. Meie spetsialistid osutavad teile kvalifitseeritud abi jooksvate raamatupidamisdokumentide korraldamisel ning majandusaasta aruannete ettevalmistamisel, maksudeklaratsioonide esitamisel, käibemaksukohustuslase numbri saamisel, põhivara arvele võtmisel, töötajate palga arvestamisel jne.

 • Juriidiline aadress ja kontaktisik

  Igal Eestis registreeritaval ettevõttel peab olema juriidiline aadress. Need ettevõtted, kelle osanike ja juhatuse liikmete seas pole Eesti residente, on kohustatud määrama kontaktisiku, kellele saab kätte toimetada ettevõtte nimele saadetavat korrespondentsi ja ametlikke teateid riigiasutustelt. Pakume juriidilise isiku aadressi teenust Tallinnas ning kontaktisiku teenust Eesti territooriumil.

 • Juriidilised teenused

  Meie juristidel on pikaajaline töökogemus korporatiivse ja tsiviilõiguse valdkonnas. Pakume teile ammendavat nõustamist teid huvitaval teemal, aitame analüüsida või korrektselt ette valmistada nõutud juriidilisi dokumente ning vajadusel esindame teie huve läbirääkimiste raames teiste lepingu osalistega või kohtumenetluses.

 • Arvelduskontode avamine

  Aitame teil avada arvelduskontosid pankades ja maksekontosid (EMI ja PSP) Euroopa Liidu territooriumil. Valime välja ja pakume teile kõige optimaalsema ja efektiivsema makselahenduse, lähtudes teie ärimudelist ja majandustegevuse eripäradest.


Pakume professionaalset ärialast nõustamist, abi raamatupidamise korraldamisel ning juriidilist tuge nii tegevuse algetapil olevatele äriprojektidele, kui tegutsevatele ettevõtetele, kes soovivad restruktureerida oma siseprotsesse ja optimeerida majandusnäitajaid.

SOOVITE LUUA OSAÜHINGUT? VÕTKE MEIEGA ÜHENDUST!

Hinnapakkumise ja individuaalse nõustamise saamiseks seoses ettevõtte registreerimise ning ettevõtte edasise teenindamise ja tegevuse korraldamise küsimustega palume ühendust võtta meie spetsialistidega telefoni, e-posti või meie veebilehel asuva tagasiside vormi abil.

HINNAKIRI

Järgnevalt on esitatud ettevõtete Eestis registreerimise ja asutamise teenuste ning täiendavate korporatiiv- ja juriidiliste teenuste hinnad.
 • Teenuse liik
  Hind
 • Ettevõtte asutamine online e-residendi kaardi abil
  365
 • Ettevõtte asutamine online e-residendi kaardi abil + juriidiline aadress ja kontaktisik
  615
 • Ettevõtte registreerimine isikliku juuresviibimisega notari juures
  550
 • Ettevõtte registreerimine isikliku juuresviibimisega notari juures + juriidiline aadress ja kontaktisik
  750
 • Firma asutamine distantsilt volikirja alusel
  750
 • Firma asutamine distantsilt volikirja alusel + juriidiline aadress ja kontaktisik
  1000
 • Kontaktisik (1 aasta hind)
  150
 • Juriidiline aadress (1 aasta hind)
  150
 • Ettevõtte arvelduskonto avamine (hind alates)
  300
 • Juriidiline või raamatupidamisalane nõustamine (1 tunni hind)
  50
Märkus:
Ettevõtte registreerimise hind sõltumata selle viisist sisaldab kõikide notaritasude ja riigilõivude maksmist ning juriidilise isiku aadressi ja kontaktisiku teenust 1 aastaks. Eespool märgitud hinnad ei sisalda võimalikku käibemaksu 20%.

Tänan!

Teie sõnum on edukalt saadetud!
Võtame Teiega ühendust 45 minuti jooksul tööajal