Eesti Firma OÜ

Eesti Firma — see on ekspertide meeskond Eesti ettevõtete, äriõiguse ja raamatupidamise valdkonnas. Me pakume äriteenuseid, kergendame äri tegemist ning optimeerime kulusid nii kohalike kui ka välismaiste ettevõtjate jaoks.

Hakates meie kliendiks saate te kindlasti esmaklassilist teenindust ja edukat tulemust. Oma tegevusja jooksul oleme asutanud ja müünud üle 3000 Eesti ettevõtet. Üle 100 ettevõtetele osutame me regulaarseid raamatupidamisteenuseid.

Aastatega väljakujunenud klientidega töötamise süsteem ja kogunenud teadmiste pagas võimaldavad meil pakkuda tihtipeale meie konkurentidega võrreldes madalamaid hindu, seejuures osutab meie meeskond teile alati kvaliteetset teenust ning saavutab teie jaoks edukat tulemust, olgu selleks kas uue ettevõtte keeruline asutamine või maksude planeerimisega seotud küsimused.

Sõltumata sellest, kas Eesti on teie jaoks uus rahvusvaheline turg või olete ise Eesti resident, oleme alati valmis osutama kogu meie teenuste valikut äritegevuse, raamatupidamise ja maksude maksmise valdkonnas. Mitteresidentide jaoks oleme välja töötanud ning ka kasutame üsna aktiivselt usaldusdokumentide paketti, mille alusel saavad meie juristid kiiresti ja tõrkedeta viia läbi erinevaid, kõige keerulisemaid juriidilisi protseduure, mis on seotud ettevõtte juhtimise, asutamise või äriregistrisse või põhikirja sisse muudatuste kandmisega.

Oleme vastava tegevusloaga ettevõte ning meil on seaduslik õigus osutada mitteresidentidele ettevõtete asutamisega seotud teenuseid, samuti pakkuda juriidilise aadressi, kontaktisiku ja raamatupidamisalaseid teenuseid. Meie raamatupidajatel on seaduslik õigus esindada teie huve Maksu- ja Tolliametis ning teistes finantsasutustes. Me pakume Teile paindlikke lahendusi virtuaalse kontori jaoks.

Oleme rõõmsad, kui suudame saada teie usaldusväärseks äripartneriks Eesti turul ning lubame vastutustundlikku ja professionaalset lähenemist igale kliendile.

Tänan!

Teie sõnum on edukalt saadetud!
Võtame Teiega ühendust 45 minuti jooksul tööajal