Eesti Firma OÜ

Eesti Firma — see on kogenud nõustajate ja ekspertide meeskond, kes tegutseb äriõiguse ja raamatupidamise valdkonnas.

Me pakume äriteenuste täispaketti alates eelnõustamisest ja abist ettevõtte registreerimisel kuni tugiteenuste osutamiseni maksurevisjonide läbiviimise ajal ning kliendi huvide esindamiseni juriidiliste vaidluste lahendamise raames.

Meie ettevõtte spetsialistidel on üle 10-aastane kogemus ühinguõiguse ja raamatupidamise valdkonnas ning välismaa ettevõtetele tugiteenuste osutamisel Eesti Vabariigis. Oleme oma tegutsemisaja jooksul aidanud registreerida üle 1000 Eesti ettevõtte ja meie raamatupidamisteenuseid kasutab pidevalt ligi 100 ettevõtet.

Meie meeskond on juba üle 5 aasta toetanud edukalt innovaatilisi finantsprojekte ning on spetsialiseerunud plokiahela tehnoloogiaga idufirmade ja krüptoettevõtete litsentsimisele. Selle perioodi jooksul on ligikaudu 500 meie klienti omandanud edukalt krüptovaluutadega töötamise litsentsi.

Oleme ettevõtete litsentseeritud registreerija ning samuti omame usaldusfondide ja äriühingute (provider of trust and company services) teenuste vahendaja riiklikku litsentsi nr FIU000144, mille väljastas Rahapesu Andmebüroo (Financial Intelligence Unit, FIU).

MEIE TEENUSED

Meie ettevõte pakub oma klientidele ettevõtlus-, raamatupidamis- ja muude tugiteenuste täispaketti teie äriprojekti edukaks alustamiseks ning edasiarendamiseks Eestis ja Euroopa Liidus.

 • Firmade registreerimine

  Meie ettevõtte põhiteenuseks on abi osutamine ettevõtete registreerimisel Eestis. Eestis saab ettevõtet registreerida nii isiklikult kohal viibides kui ka kaugteel notariaalselt tõestatud volikirja alusel või kasutades e-Residency.

 • Valmisfirmade müük

  Pakume ostmiseksvalmisfirmasid. Kõik valmisfirmad on spetsiaalselt müügiks registreeritud, neil on eelnevalt moodustatud põhikirjakapital ja neil ei ole olnud mitte mingisugust majandustegevust (ilma ajaloota).

 • Virtuaalkontor

  Meie ettevõte pakub kõiki vajalikke lisateenuseid ettevõtte edukaks registreerimiseks Eestis, selliseid nagu juriidilise aadressi teenus koos sissetulevate kirjade ümberadresseerimise võimalusega ja kontaktisiku teenus.

 • Raamatupidamine

  Pakume Eesti ettevõtetele igakülgset raamatupidamistuge, sealhulgas raamatupidamis- ja maksunõustamist, majandusaasta aruannete koostamist ja esitamist, igakuiseid maksuaruandeid, personalitööd, EORI või VAT numbri saamist Eestis jms.

 • Krüptolitsentside saamine

  Pakume alates 2017. aastast litsentsimis- ja tugiteenuseid plokiahela tehnoloogiaga idufirmadele ja krüptoprojektidele. Pakume võimalust hankida krüptoraha litsentse Eestis, Leedus, Tšehhis ja muudes jurisdiktsioonides.

 • Finantslitsentside ja tegevuslubade saamine 

  Toetame erineva suunitlusega finantsprojekte, sealhulgas finantslitsentside saamise küsimuses, tegevuslubade saamisel ühisrahastusprojektidele ja väiksemahuliste alternatiivfondide (AIF) registreerimisel.

 • Juriidilised teenused ja nõustamine

  Meie juristid nõustavad teid Eesti Vabariigi äri- ja tsiviilõiguse küsimustes ning vajadusel esindavad teie huve läbirääkimistel lepinguosalistega või kohtumenetluses.

Võtke meiega ühendust ja kindlasti valime me teie äriprojekti või startupi jaoks kõige efektiivsema lahenduse. Eesti Firma eksperdid pakuvad teile täielikku tuge ja aitavad teie ettevõttel võimalikult kiiresti siseneda Eesti Vabariigi ja EL-i õigusruumi.

Lisateavet meie ettevõtte ja meie teenuste kohta võite leida sotsiaalvõrgustikest LinkedIn ja Facebook, samuti videomajutusest YouTube.

Oleme rõõmsad, kui meist saab teie jaoks usaldusväärne äripartner.

Täname!

Teie sõnum on edukalt kätte saadud!
Võtame TeMeie konsultandid võtavad teiega ühendust esimesel võimalusel.