Tegevuseta ettevõtte majandusaasta aruanne

Nullaruanne: majandusaasta aruande esitamine ettevõtetele, mis ei ole aktiivselt majandustegevusega tegelenud

Eesti Firma on teie usaldusväärne partner ettevõtete asutamisel ning äri- ja raamatupidamisteenuste osutamisell. Selles artiklis räägime põhjalikult tegevuseta firmade majandusaasta aruannetest, nende tähendusest ja esitamise korrast, et aidata teil lihtsamalt mõista antud protsessi.

Majandusaasta aruanne on oluline dokument, mis kajastab teie ettevõtte finantsseisundit. Seda tuleb esitada Äriregistrile, et informeerida riigiasutusi ja avalikkust ettevõtte tegevuse tulemustest eelneval majandusaastal.

Kui teie ettevõte ei tegutsenud?

Iga Eestis tegutsev ettevõte on kohustatud esitama majandusaasta aruande, sõltumata sellest, kas ta oli aasta jooksul aktiivne või mitte. See nõue kehtib kõigile äriühingutele, sealhulgas väikese ja keskmise suurusega ettevõtetele.

Seega, isegi kui ettevõttel ei olnud tegevust ja ei teostatud ühtegi tehingut, jääb majandusaasta aruande esitamine kohustuslikuks kinnitamaks, et ettevõte järgib kõiki seadustega kehtestatud nõudeid ja säilitab kehtiva staatuse Äriregistris.

Null-aruandlus on ametlik tõend, et ettevõte eksisteerib, hoolimata ajutisest tegevusetusest, ja on valmis igal ajal oma tegevust jätkama.

Null-majandusaasta aruanne  – ainult 150€

Kui teie ettevõte ei tegutsenud aasta jooksul, peate siiski esitama majandusaasta aruande. See kinnitab, et teie ettevõte järgib kõiki juriidilisi nõudeid ja säilitab oma staatuse Äriregistris.

Null-majandusaasta aruanne on finantsaruanne, mille esitavad ettevõtted, kui aruandeperioodil ei ole tehtud ühtegi finantstehingut. See kinnitab, et puudusid tulud, kulud ja muud majandustehingud.

Null-ruandlus on ametlik tõend, et ettevõte jätkab seaduste järgimist, isegi kui ta ajutiselt aktiivselt ei tegutse.

Pöördudes Eesti Firma professionaalide poole, tagate õigeaegse ja täpse aruandluse esitamise. Võtke meiega ühendust juba täna, ja me pakume teile usaldusväärset tuge ja kindlustunnet tuleviku osas.

Tegevuseta ettevõtte aruanne tuleb esitada hiljemalt 30. juuniks, ja raamatupidamisteenuse maksumus selle esitamiseks on ainult 150 eurot koos võimalusega valmistada ja esitada aruanne ühe tööpäeva jooksul.

 • Kas ma pean esitama majandusaasta aruande, kui minu ettevõte ei tegutsenud?

  Jah, iga Eesti ettevõte on kohustatud esitama majandusaasta aruande, olenemata sellest, kas tal oli aasta jooksul aktiivne majandustegevus või mitte.

 • Mis juhtub, kui ma ei esita oma ettevõtte majandusaasta aruannet õigeaegselt?

  Aruande esitamise viivitamise eest võib ettevõtet trahvida. Pikaajaline viivitamine võib viia ettevõtte Äriregistrist. sundkustutamiseni.

 • Millal tuleb esitada nullmajandusaasta aruanne?

  Enamasti tuleb aruande esitamine eelneva majandusaasta kohta esitada Äriregistrile hiljemalt 30. juuniks.

 • Kui palju maksab ja kui kiiresti saab nullaruande ette valmistada ja esitada?

  Nullaruande esitamise raamatupidamisteenuse maksumus on 150 eurot. Meie spetsialistid suudavad tavaliselt aruande ette valmistada ja esitada ühe tööpäeva jooksul.

Seega fikseerib nullaruanne tulude, kulude ja muude finantstehingute puudumise, kinnitades ettevõtte eksisteerimist ja vastavust seadusandlusele. Usaldage meile oma raamatupidamist, et saaksite keskenduda oma äri arendamisele.

Miks on null-majandusaasta aruanne nii oluline?

Nullaruandlus ei ole lihtsalt formaalsus, vaid oluline element ettevõtte juhtimises, tagades juriidilise kaitse ja stabiilsuse.

See kinnitab riigiasutustele ja huvitatud osapooltele, et teie ettevõte järgib jätkuvalt kõiki kohustuslikke seadusandlikke nõudeid ja säilitab oma aktiivse juriidilise isiku staatuse, isegi kui majandustegevust ei toimu.

Millal tuleb esitada nullaruanne?

Majandusaasta aruande (sh nullaruande) esitamise tähtaeg on 30. juuni igal aastal. See tähendab, et kõik ettevõtted peavad esitama eelmise majandusaasta aruanded selleks kuupäevaks. Aruande õigeaegse esitamise eiramine võib kaasa tuua olulisi tagajärgi.

Mis juhtub, kui nullaruandlust ei esitata?

Majandusaasta aruande õigeaegse esitamise kohustuse ignoreerimise eest võib ettevõtet trahvida. Trahvi suurus võib varieeruda, kuid igal juhul on see soovimatu lisakulu. Pikemaajaline viivitus aruande esitamisel võib viia ettevõtte sundkustutamiseni Äriregistrist, mis toob kaasa tegevuse lõpetamise ja täiendavad juriidilised probleemid.

Miks valida Eesti Firma?

Pakume professionaalseid raamatupidamisteenuseid majandusaasta aruannete ettevalmistamisel ja esitamisel. Meie kogenud spetsialistid teavad kõiki seadusandluse ja aruandluse ettevalmistamise nüansse. Tagame õigeaegse esitamise ja kindluse kõigi nõuete järgimises.

Usaldus ja täpsus Eesti Firmaga

Oleme uhked iga kliendi individuaalse lähenemise üle, arvestades kõiki teie ettevõtte vajadusi. Meie eksperdid on valmis vastama teie küsimustele ja nõustama teid kõigis majandusaasta aruannete esitamise aspektides.

Võtke meiega ühendust

Ärge jätke tegevuseta ettevõtte majandusaasta aruande esitamist viimasele hetkele. Võtke meiega ühendust juba täna, ja me hoolitseme kõikide formaalsuste eest. Meie raamatupidajad teevad kõik vajaliku töö, et teie aruanne oleks õigeaegselt ettevalmistatud ja esitatud.

Nullaruande ettevalmistamine ilma muredeta

Tagame, et kõik toimub vastavalt kehtivatele seadusnõuetele. Meiega võite olla kindlad oma tegevuseta majandusaasta aruande täpsuses ja õigeaegsuses, mis võimaldab teil keskenduda oma äri arendamisele.

Täname!

Teie sõnum on edukalt kätte saadud!
Võtame TeMeie konsultandid võtavad teiega ühendust esimesel võimalusel.