Kui palju maksab ettevõtte asutamine Eestis?

E-residentsusest isikliku külastuseni: kui palju maksab ettevõtte asutamine ja äritegevuse alustamine Eestis?

Kui olete ettevõtja, kes soovib laiendada oma äri Euroopas, võib Eesti olla teie ideaalne valik. See riik on tuntud mitte ainult oma digitaalsete uuenduste poolest, vaid pakub ka üht ärisõbralikumat keskkonda piirkonnas.

Siin saate luua ettevõtte mõne päevaga, muutes protsessi uskumatult kiireks ja tõhusaks. Tänu progressiivsele valitsuspoliitikale ja digitaalsele integratsioonile pakub Eesti ainulaadseid võimalusi ettevõtjatele üle kogu maailma.

Eesti – teie järgmine äriaadress!

Eesti meelitab aktiivselt ligi rahvusvahelist äri, pakkudes mugavaid ja läbipaistvaid tingimusi ettevõtete registreerimiseks. Riik arendab pidevalt oma infrastruktuuri ja seadusandlust, et lihtsustada äri alustamise ja pidamise protseduure.

Selline avatus ja kättesaadavus teevad Eestist ühe parima koha alustavatele ettevõtetele ja jätkusuutliku ärikasvu jaoks. Kasutage võimalust äri ajamiseks riigis, mis on digitaalse majanduse ja innovatsiooni esirinnas.

Tulevik algab siit: asutage oma ettevõte Eestis

See artikkel keskendub erinevate ettevõtte asutamise viiside kulude analüüsimisele, hõlmates võimalusi e-residentsuse online-registreerimisest kuni traditsioonilise meetodini isikliku kohalolekuga. Vaatleme, kuidas need meetodid erinevad kulude ja aja osas, mis on vajalik protsessi lõpuleviimiseks, ning arutleme lisakulude üle, mis võivad tekkida protsessi käigus. See teave aitab ettevõtjatel teha teadliku otsuse, milline registreerimisviis sobib nende äri vajadustele ja eelarvele kõige paremini.

Online-registreerimine e-Residentsuse kaudu

Mugavus, kiirus ja innovatsioon

Üks populaarsemaid ettevõtte registreerimise meetodeid Eestis on online e-Residentsuse kaudu. See võimaldab registreerida ettevõtte äriregistris elektroonilises keskkonnas vaid ühe päevaga. Sellise registreerimise hind algab 375 eurost.

Online-registreerimise eelis seisneb selles, et see ei nõua teie füüsilist kohalolekut, säästes nii teie aega kui ka raha. See on eriti oluline rahvusvahelistele ettevõtjatele, kes ei saa tihti Eestit külastada.

Isiklik kohalolek

Külastus Tallinnasse: isiklik osalus ja usaldusväärsus

Ettevõtjatele, kes eelistavad isiklikku osalust ja otsesidet õigus- ja finantsasutustega, on olemas traditsiooniline registreerimisviis. See protsess võib võtta ühest viie päevani ja maksab alates 550 eurost.

Teil on vaja külastada notari kontorit Tallinnas, kus meie spetsialistid pakuvad igakülgset tuge registreerimise igal etapil. Isiklik kohalolek tagab kõigi protsesside õigsuse ja võimaldab koheselt lahendada tekkivad küsimused.

Kaugregistreerimine

Neile, kes on kaugel – avame ettevõtte volikirja alusel

Kui te ei saa Eestisse tulla, on võimalik asutada ettevõte kaugteel. Selleks on vaja formaliseerida notariaalne volikiri advokaatide nimel, kes viivad läbi kõik protseduurid teie eest.

See meetod võtab aega viiest kümne päevani ja maksab teile 900-1200 eurot. See on hea valik neile, kes ei soovi reisimisele aega kulutada ja eelistavad asju kaugjuhtimisega lahendada.

Eesti pakub ainulaadseid võimalusi ettevõtjatele, kes soovivad laiendada oma äri Euroopas. Minimaalse bürokraatiaga ja erinevate ettevõtte registreerimise võimalustega — alates kiirest internetipõhisest protsessist kuni traditsioonilise lähenemiseni isikliku kohalolekuga — saab iga ettevõtja valida endale sobivaima valiku.

Hoolimata sellest, et kulud ja protsessi kestus võivad erineda, jääb Eesti üheks kõige taskukohasemaks ja atraktiivsemaks sihtkohaks äri ajamiseks kontinendil.

Võtke meiega ühendust

Kui teil on küsimusi ettevõtte registreerimise kohta Eestis või vajate lisateavet protsesside ja teenuste kohta, võtke meiega julgelt ühendust. Me oleme valmis pakkuma teile individuaalset nõustamist ja tuge igal teie äriteel. Meie spetsialistid aitavad teil mõista kõiki nüansse ja varustavad teid vajalike ressurssidega, et aidata teil oma ettevõtet Eestis edukalt käivitada ja arendada.

Äri piirideta: alustage Eestis

Võtke meiega ühendust e-posti, telefoni või meie veebisaidi tagasisidevormi kaudu, et alustada arutelu oma projektist. Me hindame iga klienti ja püüame pakkuda võimalikult mugavaid ja tõhusaid lahendusi. Teie edu on meie eesmärk ja me oleme valmis töötama, et aidata teil seda võimalikult kiiresti saavutada.

Täname!

Teie sõnum on edukalt kätte saadud!
Võtame TeMeie konsultandid võtavad teiega ühendust esimesel võimalusel.