Tütarettevõtte loomine Eestis

Tütarfirma registreerimine ELis: eelised Eesti valimisel Euroopa filiaali avamiseks

Rahvusvahelised ettevõtted ja globaalsed korporatsioonid püüdlevad Euroopa Liidus tütarstruktuuride ja filiaalide loomise poole, et saada otsene juurdepääs EL-i ühtsele turule, mis laiendab nende kaubandusvõimalusi ja toetab turustusvõrgu laiendamist.

EL-is kohalolek tagab ka soodsamad maksutingimused ja lihtsustab regulatiivsete standardite järgimist, suurendades ettevõtete efektiivsust ja konkurentsivõimet rahvusvahelisel tasandil.

ETTEVÕTTE REGISTREERIMINE EL-IS

Miks vajavad rahvusvahelised ettevõtted Euroopa tütarettevõtet?

Rahvusvaheliste ettevõtete laienemine Euroopa Liidu territooriumile läbi Euroopa filiaali registreerimise või EL-i tütarettevõtte loomise avab laialdased võimalused ühtsele turule juurdepääsuks ja ärisidemete tugevdamiseks selles piirkonnas.

Selline samm võimaldab ettevõtetel maksimaalselt kasu lõigata EL-i stabiilsest majanduskeskkonnast, innovatiivsetest turgudest ja arenenud infrastruktuurist. Korporatiivse struktuuri loomine EL-is tagab ka strateegilise eelise rahvusvaheliste operatsioonide juhtimisel, pakkudes ligipääsu uutele turgudele ja tarbijatele.

Laienemine EL-i: Väljavaated rahvusvahelistele ettevõtetele

Rahvusvahelisele äritegevusele võib olla kasulik omada EL-i tütarettevõtet mitmel põhjusel:

EL-i Ühtsele Turule Juurdepääs: Üheks peamiseks eeliseks on juurdepääs EL-i tohutule ühtsele turule, mis hõlmab üle 450 miljoni tarbija. See avab võimalused klientide baasi laiendamiseks, müügimahtude suurendamiseks ja äri arendamiseks uutel turgudel.

Kaubanduse Lihtsustamine: Tänu ühtsele kaubanduspoliitikale ja tollimaksude puudumisele EL-i sees, saavad ettevõtted efektiivsemalt kaubelda teiste liikmesriikidega. See vähendab logistilisi kulusid ja lihtsustab ekspordi ja impordi protsessi.

Normatiivne Ühtlustamine: Tütarettevõtte või filiaali omamine EL-is võimaldab rahvusvahelistel ettevõtetel järgida kohalikke seadusi ja regulatsioone, mis on oluline kvaliteedi, ohutuse, keskkonna ja teiste normide järgimisel.

Usaldusväärsuse ja Mainekujunduse Tõstmine: Filiaali omamine EL-is võib parandada brändi tajumist rahvusvahelisel tasandil, tõstes klientide ja äripartnerite usaldust.

Maksusoodustused: Mõned EL-i riigid, nagu Eesti, pakuvad välismaistele ettevõtetele soodsaid maksurežiime, mis võivad aidata maksuoptimeerimisel ja finantsefektiivsuse suurendamisel.

Rahastamise ja Investeeringute Juurdepääs: Kohalolek EL-is võib lihtsustada juurdepääsu erinevatele rahastamisallikatele, sealhulgas pangalaenudele, EL-i grantidele ja Euroopa riskikapitalifondide investeeringutele.

Talentide Meelitamine: EL-il on kõrgelt kvalifitseeritud ja mitmekeelne tööjõud, mis võib olla oluline ettevõtetele, kes soovivad leida andekaid töötajaid oma tegevuse laiendamiseks.

Stabiilsus ja Turvalisus: Euroopa Liitu iseloomustab poliitiline ja majanduslik stabiilsus, mis on oluline jätkusuutliku arengu ja riskide minimeerimise jaoks.

Seega pakub tütarettevõtte omamine EL-is rahvusvahelistele korporatsioonidele unikaalseid võimalusi äritegevuse arendamiseks, operatsioonide optimeerimiseks ja nende kohaloleku tugevdamiseks globaalsel turul.

EESTI KUI RAHVUSVAHELINE ÄRIKESKUS

Eesti Peamised Eelised Globaalsetele Ettevõtjatele

Eesti kerkib kiiresti esile kui üks juhtivaid jurisdiktsioone rahvusvahelises äris, pakkudes ainulaadseid võimalusi ja eeliseid ettevõtjatele üle kogu maailma.

Tütarettevõtte Loomine Euroopa Liidus

Tütarettevõtte asutamine Eestis, osana Euroopa Liidust, pakub ainulaadseid eeliseid, nagu juurdepääs laiale Euroopa turule ja edumeelsele digitaalmajandusele. See võimaldab rahvusvahelistel ettevõtetel mitte ainult parandada oma kohalolekut EL-is, vaid ka kasutada ära Eesti uuenduslikke tehnoloogiaid ja soodsat ärikeskkonda.

Euroopa Filiaali Loomine Eestis

Tütarettevõtte Registreerimine Eestis tagab lihtsama ja majanduslikult kasulikuma viisi äri loomiseks ja haldamiseks. Selles ülevaates käsitleme, miks Eesti meelitab ligi globaalseid ärimehi, sealhulgas USA-st, Ladina-Ameerikast, Lähis-Idast ja Aasiast.

Äri Eestis: 100% Efektiivsus ja Mugavus

Erinevalt enamikust riikidest, kus ettevõtte asutamise protsess võib olla keeruline ja koormav, pakub Eesti tõhusat ja digitaliseeritud süsteemi ettevõtete käivitamiseks ja ettevõtte haldamiseks. See võimaldab ettevõtjatel erinevatest riikidest kiiresti ja vähemate ressursikuludega teostada põhilisi äriprotsesse ja juhtida oma ettevõtet.

ÄRI EU-S: MIKS JUST EESTI?

Euroopa Filiaali Registreerimise Eelised Eestis

Eesti, olles Euroopa Liidu liige, on atraktiivne jurisdiktsioon välisettevõtetele, kes soovivad laiendada oma äritegevust Euroopas. Üheks Eesti peamiseks eeliseks on selle soodne ärikeskkond, mida toetavad kõrge tehnoloogilise arengu tase ja uuenduslikud lähenemised, samuti sõbralik maksupoliitika.

Maksuoptimeerimine ja Eesti Tehnoloogiline Üleolek

Eesti on laialt tuntud oma edumeelsete digilahenduste ja efektiivse riigi halduse poolest, mis oluliselt lihtsustab tütarettevõtete asutamist ja juhtimist. Kasumi jaotamata jätmise maksupoliitika ning atraktiivne maksustamissüsteem muudavad Eesti eriti tõhusaks ettevõtetele, kes soovivad optimeerida oma maksukohustusi ja reinvesteerida kasumit ettevõtte arengusse.

Eesti Kui Start-up’ide ja Innovatsiooni Inkubaator

Lisaks toetab Eesti aktiivselt start-up’e ja uuenduslikke projekte, pakkudes erinevaid toetusprogramme ja luues soodsa ökosüsteemi uute ettevõtete kasvuks ja arenguks. See teeb Eestist ideaalse valiku väliskorporatsioonidele, kes otsivad efektiivset ja perspektiivikat platvormi oma äritegevuse laiendamiseks Euroopas.

Tulu Jaotamata Jätmise Maksustamine

Üheks oluliseks aspektiks Eesti maksusüsteemis on kasumi jaotamata jätmise maksuvabastus. See tähendab, et ettevõtted saavad koguda oma tulusid ja reinvesteerida neid maksuvabalt seni, kuni kasum jaotatakse kasu saajatele või emaettevõttele. Selline majanduspoliitika soodustab ettevõtluse kasvu ja arengut, pakkudes lisavõimalusi sisemiseks finantseerimiseks ja laienemiseks.

Ettevõtte Registreerimise Mugavus ja Kiirus

Eesti pakub ühte kõige mugavamat ja kiiremat ettevõtete registreerimise protseduuri Euroopas. Riigi õigussüsteem võimaldab registreerida nii isikliku kohaloleku kui ka volikirja kaudu kaugteel või kasutada online-registreerimise võimalust. See säästab oluliselt ettevõtjate aega ja ressursse, lihtsustades välisinvestoritele äritegevuse protsessi.

Väike Minimaalne Osakapitali Suurus

Eesti ettevõtte loomiseks on vajalik minimaalne osakapital ainult 0.01 eurot. Selline madal lävend muudab registreerimisprotsessi kättesaadavaks laiale ettevõtjate ringile, sealhulgas start-up’idele ja väikeettevõtetele, hõlbustades sisenemist Euroopa turule.

Ettevõtte juhtimine e-residentsuse kaudu

Eesti pakub ainulaadset e-residentsuse programmi, mis võimaldab ettevõtjatel üle maailma juhtida oma äri interneti kaudu. Süsteem põhineb Digi-ID ja elektroonilise allkirja kasutamisel, mis vastavad kõigile EL-i nõuetele. See annab võimaluse registreerida firma, pidada raamatupidamisarvestust, esitada maksudeklaratsioone ja teostada paljusid teisi toiminguid internetis, mis on ideaalselt sobilik globaalselt suunatud äriprojektidele ja start-up’idele.

Arvelduskontode avamine Euroopa maksesüsteemides

Eesti pakub mugavust finantstehingutes, võimaldades hõlpsalt avada kontosid erinevates elektroonilistes maksesüsteemides, nagu Wise, Paysera, Revolut. See annab ettevõtjatele paindlikkuse kapitali haldamisel, lihtsustab rahvusvahelisi tehinguid ja soodustab efektiivset äritegevust.

Plokiahela ja krüptovaluutade tööstuse areng

Eesti on üks juhtivaid riike plokiahela tehnoloogiate ja nendega seotud digitaalteenuste rakendamisel ja arendamisel. Eesti firmad võivad vabalt investeerida krüptovaluutadesse ja teistesse digitaalsetesse varadesse, kasutada neid arveldusteks ja vastu võtta makseid digivaluutas. See loob unikaalsed võimalused innovaatilistele ja tehnoloogiliselt suunatud ettevõtetele ning rõhutab Eesti esirinnaseisundit digitaalmajanduses.

Start-up’ide ja innovatsiooni toetamine

Eesti innustab ja toetab aktiivselt start-up’ide ja innovatiivsete projektide arengut. Riik pakub mitmesuguseid toetusprogramme, sealhulgas finantsgrantide, maksusoodustuste ja nõustamisteenuste kaudu, mis on mõeldud spetsiaalselt alustavatele ettevõtjatele ja uuenduslikele projektidele. Lisaks on Eestis kujunenud võimas start-up ökosüsteem koos arenenud inkubaatorite, ärikiirendite ja riskikapitaliinvestorite võrgustikuga, mis loob soodsa keskkonna uute äriideede kiireks kasvuks ja arenguks.

Digitaalsete äriprotsesside juurutamisest kuni innovatsiooni edendamiseni – Eesti pakub kõiki vajalikke vahendeid ja võimalusi ettevõtte edukaks ja jätkusuutlikuks kasvuks rahvusvahelisel areenil. Osa sellest dünaamilisest ja arenevast majandusest olemine annab ettevõtetele mitte ainult juurdepääsu Euroopa turule, vaid ka võimaluse olla tehnoloogilise ja innovatsioonilise progressi esirinnas.
 

 

EU TÜTARETTEVÕTTE REGISTREERIMINE EESTIS

Kuidas luua EL-i tütar- või filiaalettevõtet ja mida selleks vaja on?

Eesti on ideaalne platvorm välisettevõtetele, kes soovivad laiendada oma haaret ja siseneda Euroopa turule. Pakume lihtsustatud ja terviklikku lähenemist tütarfirmade loomisele selles riigis, tagades professionaalse toe iga protsessi sammu juures.

Ettevõtte registreerimise peamised etapid

Eestis tütarfirma asutamise protsess välisettevõtetele hõlmab mitmeid võtmeetappe, mille igal etapil pakume täielikku tuge ja konsultatsiooniteenuseid. Meie eesmärk on muuta see protsess võimalikult sujuvaks ja murevabaks teie äri jaoks.

Esialgne konsultatsioon

Sellel etapil arutame teiega teie ärimudelit, samuti planeeritava tegevuse eesmärke ja nüansse ning aitame määratleda teie Eesti tütarstruktuuri jaoks optimaalse õigusvormi.

Dokumentatsiooni ettevalmistamine ja kogumine

Aitame koguda ja ette valmistada kõik vajalikud dokumendid tütarstruktuuri asutamisprotseduuri nõuetekohaseks läbiviimiseks: volikirjad, emafirma korporatiivdokumendid, tütarfirma asutamisdokumendid ja põhikiri jne.

Firma avamine

Lisaks klassikalistele ettevõtte loomise viisidele isikliku kohaloluga või kaugteel volikirja alusel on Eestis võimalik teostada ka ettevõtte online-registreerimist, mis kiirendab oluliselt protsessi. Aitame teil läbida kõik etapid, sealhulgas avalduse esitamine Kaubandusregistrile.

Korporatiivdokumentatsiooni saamine

Pärast ettevõtte asutamisprotsessi lõpetamist korraldame kõigi vajalike korporatiivdokumentide, sealhulgas Kaubandusregistri väljavõtte, asutamisakti ja põhikirja kogumise ja kinnitamise.

Registreerimise lõppedes jätkame teie äri toetamist, pakkudes terviklikke teenuseid alates õigusalasest nõustamisest kuni raamatupidamiseni.

Meie ülesanne on aidata teie ettevõttel edukalt kohaneda ja areneda uuel turul, tagades teie äri stabiilse kasvu ja laienemise Euroopas.”

Lisateenused

Pakume täielikku korporatiivsete teenuste komplekti, lihtsustades protsessi tütarfirma avamiseks ja haldamiseks Eestis. Juriidilisest aadressist raamatupidamiseni – me oleme valmis pakkuma kõiki vajalikke lahendusi teie äri edukaks juhtimiseks.

Juriidiline aadress

Pakume oma klientidele virtuaalse kontori ja juriidilise aadressi teenuseid Eestis. Registreerimisaadressi olemasolu on ettevõtte asutamiseks kohustuslik.

Arvelduskonto avamine

Pakume täielikku tuge ja abi arvelduskontode avamisel Euroopa pankades ja maksesüsteemides EMI.

Juriidiline tugi

Pakume juriidilist tuge kõigil registreerimisetappidel, sealhulgas nõustame Eesti korporatiiv- ja maksuseadusandlusega.

Raamatupidamine

Pakume raamatupidamisteenuseid, sealhulgas finantsaruandluse ja maksudeklaratsioonide koostamist, vastavalt kohalikele normidele ja standarditele.

Ärikonsultatsioonid

Meie meeskond on valmis pakkuma konsultatsioone strateegilise planeerimise, riskijuhtimise ja teiste võtmeaspektide kohta äri juhtimisel Eestis ja EL-is.

Pakume täielikku korporatiivsete teenuste valikut, püüdes tagada, et teie äri Eestis areneks sujuvalt ja tõhusalt. Meie tugi hõlmab kõiki peamisi aspekte, alates juriidilisest abist kuni strateegilise konsultatsioonini, tugevdades teie kohalolu Euroopa turul.

MIKS PÖÖRDUDA JUST MEIE POOLE?

Eesti Firma – 10 aastat kogemust Euroopa ettevõtete registreerimisel

Meie ettevõtte poole pöördumine Euroopa tütarstruktuuride registreerimiseks rahvusvaheliste ettevõtete poolt on optimaalne valik mitmel põhjusel. Eelkõige tagab meie ekspertiis Euroopa ja Eesti korporatiivõiguses klientidele sügava mõistmise kõigist aspektidest, mis on seotud ettevõtete registreerimise ja juhtimisega Euroopa Liidus. Oleme uhked oma teadmiste ja kogemuste üle, mida oleme kogunud enam kui 10-aastase töö käigus korporatiivteenuste turul.

Teie usaldusväärne partner Euroopa äri-ruumis

Meie meeskond koosneb kõrgelt kvalifitseeritud spetsialistidest, kes jälgivad pidevalt seadusandluse ja turutrendide muutusi, et pakkuda klientidele ajakohaseid ja tõhusaid lahendusi. Mõistame rahvusvaheliste ettevõtete ainulaadseid nõudmisi ja väljakutseid Euroopas äri ajamisel ning pakume igale kliendile ainult individualiseeritud lähenemist.

Täielik tugi registreerimisest integratsioonini

Meie kogemuste ja professionaalsuse tõttu võivad kliendid olla kindlad, et kõik aspektid nende tütarstruktuuride asutamisel ja juhtimisel viiakse läbi kõrgeimal tasemel. Pakume täielikku läbipaistvust ja tuge kõigil protsessi etappidel, alates dokumentatsiooni ettevalmistamisest kuni vajalike litsentside saamiseni ja integratsioonini kohalikesse majandusstruktuuridesse. Meie teenused on kavandatud nii, et tagada maksimaalne mugavus ja tõhusus meie klientidele, võimaldades neil keskenduda oma äri põhitegevusele.

Terviklikud lahendused teie äritegevuseks EL-is

Meie ettevõte pakub usaldusväärseid, terviklikke ja klientide vajadustele kohandatud lahendusi tütarstruktuuride avamiseks ja juhtimiseks Euroopas, muutes meid ideaalseks partneriks rahvusvahelistele ettevõtetele, kes soovivad laiendada oma kohalolekut Euroopa turul.

VÕTKE MEIEGA ÜHENDUST

EL-i korporatiivteenused – meie spetsialiteet!

Kui kaalute Euroopa tütarfirma registreerimist ja olete valinud Eesti selle sammu jaoks, ootame huviga võimalust teid aidata. Meie spetsialistid on valmis pakkuma laiaulatuslikku tuge ja lahendusi, mis on suunatud teie äriplaanide edukale elluviimisele.

Võtke meiega ühendust, et alustada protsessi Eesti firma avamisega, ja me tagame, et iga etapp viiakse läbi võimalikult tõhusalt ja arvestades teie unikaalseid vajadusi.

Eesti Firma – Isikupärane lähenemine ja terviklikud teenused

Tagame isikupärase lähenemise, analüüsime põhjalikult teie ärimudelit ja pakume optimaalseid lahendusi, sealhulgas ettevõtte loomist ja laia valikut täiendavaid teenuseid. Need teenused hõlmavad raamatupidamist, konsultatsioone, pangakontode avamise abi ja palju muud, mis on vajalik tõhusaks äritegevuseks Euroopa Liidus.

Rakendame kõik jõupingutused, et teie firma avamine oleks võimalikult kiire ja muretu, võimaldades teil keskenduda oma projekti arendamisele.


FAQ | Euroopa tütarettevõtte registreerimine Eestis

Siin oleme koondanud kõige sagedasemad küsimused, mida kliendid esitavad Euroopa tütarettevõtte registreerimisel Eestis. See jaotis aitab teil saada kiireid ja selgeid vastuseid olulistele küsimustele.

 • Kui kaua aega võtab ettevõtte loomine Eestis?

  Tavaliselt võtab registreerimine aega mõnest päevast kuni nädalani, eeldusel, et kõik vajalikud dokumendid on esitatud.

 • Milline on minimaalne aktsiakapital ettevõtte asutamiseks Eestis?

  Minimaalne aktsiakapital on vaid 0,01 eurot.

 • Kas ma pean olema Eesti elanik, et luua kohalik ettevõte?

  Ei, ettevõtte asutamine on võimalik ka ilma Eesti elamisloata.

 • Kas ma saan ettevõtte asutada internetis?

  Jah, tänu e-residentsuse elektroonilisele registreerimissüsteemile saab protsessi läbi viia internetis.

 • Millised maksusoodustused on saadaval tütarettevõtetele Eestis?

  Peamine eelis on tulumaksuvabastus jaotamata kasumilt.

 • Kas on vaja omada füüsilist kontorit Eestis?

  Füüsilist kontorit pole vaja, kuid peab olema juriidiline aadress Eestis.

 • Millised dokumendid on vajalikud ettevõtte avamiseks?

  Põhidokumendid hõlmavad emaettevõtte korporatiivdokumentatsiooni ja selle asutajate ning juhatuse liikmete andmeid.

 • Kas ma saan avada pangakonto ELis oma ettevõttele?

  Jah, saate avada konto mis tahes maksesüsteemis või EMI-s nii ELis kui ka sellest väljaspool.

 • Kas isiklik kohalolek on vajalik ettevõtte asutamiseks?

  Ei, tütarettevõtte avamine on võimalik kaugjuhtimise või e-residentsuse abil veebipõhiselt.

 • Millised ettevõtte tüübid on Eestis registreerimiseks populaarsed?

  IT-firmad, finantstehnoloogia projektid, e-kaubandus ja idufirmad on kõige populaarsemad.

 • Kas raamatupidamist saab pidada inglise keeles?

  Jah, paljud raamatupidamisfirmad pakuvad teenuseid inglise keeles.

 • Kas on vaja palgata kohalikke töötajaid?

  Ei, see pole kohustuslik.

 • Kas Eesti ettevõte võib tegutseda väljaspool riiki?

  Jah, Eesti ettevõtted võivad tegutseda rahvusvaheliselt.

 • Kas Eesti ettevõtte loomiseks on vaja kohalikku juhatust?

  Ei, kohalikku juhatust ettevõtte juhtimiseks pole vaja.

 • Millised on aruandlusnõuded Eesti juriidilistele isikutele?

  Ettevõtted peavad esitama igal aastal finantsaruanded Äriregistrile.

 • Kas ma saan viisa või elamisloa ELis, luues kohaliku ettevõtte?

  Ettevõtte registreerimine võib parandada teie võimalusi viisa või elamisloa saamiseks, kuid iseenesest see piisavaks aluseks ei ole.

 • Kas välismaised ettevõtted saavad kasutada e-residentsuse programmi Eesti tütarettevõtte registreerimiseks?

  Jah, välismaised ettevõtted saavad oma juhatuse liikmete ja asutajate kaudu kasutada e-residentsuse programmi, et hõlbustada Eesti tütarettevõtte registreerimist ja haldamist.

 • Millised riskid on seotud ettevõtte asutamisega Eestis?

  Nagu igas äris, on ka siin teatud riskid, kuid Eesti on tuntud oma stabiilse majanduse ja läbipaistva õiguskeskkonna poolest, mis vähendab potentsiaalseid riske.

Loodame, et see jaotis aitas teil paremini mõista Euroopa tütarettevõtte registreerimise protsessi Eestis ja selle nüansse. Kui teil tekib täiendavaid küsimusi või vajate konsultatsiooni, on meie spetsialistid alati valmis abistama ja pakkuma vajalikku teavet ning tuge.


Täname!

Teie sõnum on edukalt kätte saadud!
Võtame TeMeie konsultandid võtavad teiega ühendust esimesel võimalusel.