Firma asutamine Leedus

Asutage oma ettevõte Euroopas - Leedus ettevõtte loomine on teie jaoks parim lahendus.

Paljud ettevõtjad üle maailma valivad Leedu, et ellu viia oma ettevõtlusplaanid ja laiendada oma võimalusi Euroopa turul. Stabiilsus ja valitsuse toetus teevad Leedu õigusruumi atraktiivseks pikaajaliste äripartnerluste ja investeeringute jaoks.

Meie meeskond on uhke, et pakub professionaalset abi ettevõtjatele, kes soovivad alustada oma äri Leedu Vabariigis.

LEEDU FIRMA LOOMINE

Firma registreerimine Leedus

Ettevõtte registreerimine Leedus pakub palju võimalusi äri arendamiseks Euroopa Liidus, kuna Leedu pakub soodsat majanduskeskkonda, atraktiivseid maksutingimusi ja juurdepääsu Euroopa Liidu ühtsele turule.

Meie kogenud juristid ja konsultandid pakuvad põhjalikku tuge ja abi, et käivitada ja juhtida edukalt oma ettevõtet selles riigis. Usaldage meie ekspertiisi ja me teeme teie ettevõtte asutamise Leedus kiireks ja lihtsaks.

ÄRI EUROOPA LIIDUS: MIKS JUST LEEDU?

Peamised põhjused, mis teevad Leedust eriti atraktiivse koha ettevõtte asutamiseks

Leedu on atraktiivne jurisdiktsioon ettevõtte loomiseks ja äritegevuseks mitmel põhjusel. Seega on peamised argumendid, mis määravad Leedu valiku kohana oma ettevõtte loomiseks Euroopa Liidus järgmised:

Soosiv maksupoliitika

Leedu pakub ettevõtetele atraktiivseid maksumäärasid, sealhulgas madala ettevõtte tulumaksu (15%) ja soodsad tingimused investoritele ja ettevõtjatele.

Juurdepääs Euroopa turule

Tänu kuulumisele Euroopa Liitu saavad Leedus registreeritud ettevõtted kasu juurdepääsust ELi ühtsele turule ilma tollipiirangute ja kaubandustõketeta.

Lihtne registreerimisprotseduur

Ettevõtte registreerimine Leedus on suhteliselt lihtne ja läbipaistev protsess, mis võimaldab teil kiiresti alustada äritegevust.

Kaasaegne digitaalne infrastruktuur

Leedu on üks juhtivaid riike digitaalsete uuenduste valdkonnas, pakkudes elektroonilist identifitseerimist, elektroonilisi teenuseid ja mugavaid pangatoiminguid.

Toetus idufirmadele ja innovatsioonile

Leedu toetab aktiivselt idufirmasid ja innovaatilisi projekte, pakkudes finants- ja infrastruktuuritoetust äriarenduseks.

Stabiilne majandus

Leedul on stabiilne ja arenev majandus, mis aitab luua soodsa ärikeskkonna ja ettevõtete kasvu.

Geograafiline asukoht

Leedu asukoht Euroopa südames teeb selle strateegiliselt oluliseks rahvusvaheliseks äritegevuseks ja logistikaks.

Kõik need eelised teevad Leedust atraktiivse koha ettevõtte asutamiseks ja äri arendamiseks, meelitades ettevõtjaid üle maailma. Meie meeskond on valmis pakkuma professionaalset abi ja tuge, et aidata teil saada maksimumi Leedu õigusruumi eelistest.

SOOVITE ASUTADA ETTEVÕTET LEEDUS?

Meie juristid ja konsultandid on teie võti edukaks äritegevuseks Leedus

Meie meeskond koosneb juristidest ja konsultantidest, kellel on sügavad teadmised Leedu seadusandlusest ja kogemus Leedu ettevõtete registreerimisel. Mõistame, et iga klient on unikaalne ja omab erilisi vajadusi, seetõttu püüame pakkuda individuaalset lähenemist ja kvaliteetset teenust igale neist.

Pakume täielikku toetust ettevõtte registreerimise kõigil etappidel – alates õigusliku vormi valikust ja vajalike dokumentide ettevalmistamisest kuni avalduse esitamiseni ja suhtlemiseni riigiasutustega. Meie eesmärk on muuta registreerimisprotsess lihtsaks, arusaadavaks ja efektiivseks, et meie kliendid saaksid keskenduda oma äritegevuse arendamisele.

Püüame pakkuda kõrget professionaalsuse taset ja usume, et meie teenused aitavad klientidel edukalt alustada ja arendada oma äri Leedus. Meie kogemuste, teadmiste ja individuaalse lähenemisega oleme kindlad, et saame olla usaldusväärseks partneriks kõigile, kes soovivad ellu viia oma ettevõtlusplaanid selles atraktiivses riigis.

VÕTKE MEIEGA ÜHENDUST

Alustage oma Leedu ettevõtte loomise protsessi juba täna!

Kui olete huvitatud võimalusest luua äri ja asutada ettevõte Leedus – julgelt pöörduge meie juristide ja konsultantide poole! Tagame kiire ja mugava Leedu ettevõtte registreerimise protseduuri ning toetame teie ettevõtet kõikides praegustes õiguslikes ja raamatupidamisalastes küsimustes. Usaldage meie teadmisi ja kogemusi ning me aitame teil edukalt alustada äri Leedus lühikese aja jooksul!

Täname!

Teie sõnum on edukalt kätte saadud!
Võtame TeMeie konsultandid võtavad teiega ühendust esimesel võimalusel.