Ettevõtte asutamine

Osaühingu loomine viibides isiklikult notari juures

Üks levinumaid viise äriühingu asutamiseks Eestis on osaühingu registreerimine notari juures. Toimingu läbiviimine notaris on kiireim ja mugavaim viis oma äriühingu registreerimiseks ja äriprojekti tõhusaks viimiseks rahvusvahelisele turule.

Selleks tuleb teil planeerida reis Tallinnasse. Kõik toimingud saab teha ühe tööpäeva jooksul, seega ei pea te Eestis kaua viibima.

Te ei pea millegi pärast muretsema – meie spetsialistid ja konsultandid koostavad kõik vajalikud dokumendid, lepivad kokku kohtumise notariga, kinnitavad tulevase äriühingu asutamisdokumendid ja saadavad teid isiklikult kogu protsessi vältel.

Põhietapid äriühingu registreerimiseks

Äriühingu kohapeal registreerimise menetluse ettevalmistamise ja läbiviimise protsess koosneb järgmistest etappidest:

Esialgne konsultatsioon

Meie spetsialistid vastavad kõigile teie küsimustele ja arutavad teiega Eesti visiidi ja eelseisva äriühingu registreerimisprotseduuri üksikasju.

Tallinnasse saabumise aja kooskõlastamine

Kuna notari külastus eeldab eelnevat kooskõlastamist ja aja broneerimist, siis palume teil meid teavitada plaanitavast reisist Eestisse 3­–5 tööpäeva ette.

Asutamisdokumentatsiooni ettevalmistamine

Meie konsultandid koostavad äriühingu asutamislepingu ja põhikirja projekti; aitavad kontrollida, et teie soovitud äriühingu nimi ei oleks juba kasutuses ja valida tulevase äriühingu jaoks õige tegevusala.

Äriühingu asutamise notariaalse menetluse läbiviimine

Kõik äriühingu registreerimise toimingud viiakse läbi notaribüroos. Meie juristid saadavad ja nõustavad teid notaribüroos kogu äriühingu asutamise menetluse vältel.

Äriühingu kandmine Äriregistrisse

Registreerimise notariaalse menetluse lõppedes antakse asutamisdokumendid üle Äriregistrile ja teie äriühing kantakse registrisse viie tööpäeva jooksul.

Pärast kõikide toimingute sooritamist kantakse äriühing Eesti Äriregistrisse, kus te siis saate näha kõiki äriühingu andmeid ja saada elektroonilisi koopiad kõikidest asutamisdokumentidest.

Millist teavet me vajame?

Aja broneerimiseks notari juurde, äriühingu registreerimise korra ja asutamisdokumentide koostamiseks vajame ennekõike järgmisi andmeid:

• Tallinna külastuse eeldatav kuupäev;

• Tulevase äriühingu soovitud nimed (2–3 varianti);

• Äriühingu kavandatav tegevusala;

• Äriühingu kontaktandmed (telefoninumber ja e-post);

• Äriühingu asutajate ja juhatuse liikmete andmed (ees– ja perekonnanimi, aadress jne).

Äriühingu asutamisdokumentatsiooni koostamiseks palume teil saata skaneeritud koopiad asutajate passidest ja täita ankeedid ja küsimustikud klientide kohta, et täpsustada ja fikseerida kõik tulevase äriühingu olulised asjaolud.

Ettevõtte registreerimise maksumus

Äriühingu registreerimise maksumus kohapeal hõlmab järgimisi kulusid:

• Õigusalased teenused ­– 300 eurot

• Riigilõiv – 200 eurot

• Notari teenused – 150 eurot

• Juriidiline aadress 1 aastaks – 150 eurot

• Kontaktisik 1 aastaks – 150 EUR


Ettevõtte asutamisega seotud teenuse kogumaksumus – 750 euro

Kui teil on konkreetseid nõudeid või soove äriühingu asutamisdokumentatsioonile, registreerimise korra koostamisele ja läbiviimisele, võtke ühendust meie konsultantidega, et saada individuaalne hinnapakkumine.

VÕTKE MEIEGA ÜHENDUST

Broneerige esmast konsultatsiooni juba täna!

Äriühingu registreerimisel Eestis on palju eeliseid ja sellest saab kindlasti tõhus tööriist teie äri arendamisel. Kui olete huvitatud äriühingu registreerimist Eestis kohapeal või kui teil on küsimusi, võtke ühendust meie spetsialistidega telefoni, e-posti või meie kodulehel oleva tagasiside vormi kaudu.

Täname!

Teie sõnum on edukalt kätte saadud!
Võtame TeMeie konsultandid võtavad teiega ühendust esimesel võimalusel.