Avage ettevõte Eestis volikirja alusel

Asutage ettevõte Eestis kaugteel notariaalselt tõestatud volikirja alusel

Ettevõtte kaugteel asutamine volikirja alusel on üks mugavamaid viise ettevõtluse registreerimiseks Eesti Vabariigi õigusruumis. See meetod sobib ideaalselt neile, kes hindavad oma aega ja kelle jaoks Tallinna reisi planeerimine läheb vastuollu äriplaanide ja tiheda elugraafikuga.

Ilma isikliku kohalolekuta ettevõtte loomiseks peate koostama notariaalselt tõestatud dokumentide paketi, mille alusel viivad meie juristid teie nimel läbi ettevõtte registreerimise protseduuri. Te ei pea millegi pärast muretsema – meie konsultandid annavad teile selge juhise kõigi vajalike dokumentide vormistamise ja notariaalse kinnitamise kohta.

Garanteerime usaldusväärsuse ja efektiivsuse – meie juristid teostavad Teie ettevõtte registreerimise protseduuri 5 päeva jooksul alates notariaalselt tõestatud volikirjade originaalide ja muude nõutavate dokumentide meie kätte saamisest.

Ettevõtte Eestis kaugregistreerimise põhietapid

Notariaalselt tõestatud volikirja alusel Eestis ettevõtte asutamise ja ettevõtte kaugregistreerimise protseduur koosneb järgmistest sammudest:

 • Eelkonsultatsioon. Meie spetsialistid arutavad teiega läbi teie ettevõtte kaugasutamise eelseisva protseduuri üksikasjad ja nüansid, samuti vastavad kõikidele teie küsimustele äritegevuse alustamise ja teie ettevõtte edasise juhtimise kohta.
 • Notariaalsete volikirjade koostamine. Ettevõtte registreerimise kaugmenetluse läbiviimiseks vajame meie ettevõtte juristidele väljastatud notariaalselt tõestatud volikirja ja tulevase asutaja passi notariaalselt kinnitatud koopiat. Eraldi anname teile volikirja malli ja juhised dokumentide notariaalseks kinnitamiseks. Notariaalselt tõestatud dokumendid tuleb meile saata originaalis kulleriga.
 • Ettevõtte asutamise protseduuri ettevalmistamine. Pärast notariaalselt tõestatud volikirjade originaalide saamist ja teiega ettevõtte registreerimise eelseisva menetluse üksikasjade kokkuleppimist broneerivad meie konsultandid notaribüroos aja ning koostavad teie ettevõttele asutamis- ja põhikirja projekti.
 • Ettevõtte asutamise menetluse läbiviimine. Meie juristid teostavad ettevõtte asutamise toimingud Tallinnas asuvas notaribüroos, samuti allkirjastavad asutamislepingu ja muud vajalikud dokumendid, tegutsedes Teie nimel Teie poolt varem antud notariaalselt tõestatud volikirja alusel.
 • Ettevõtte lisamine Eesti Äriregistrisse. Kõik notaribüroos vormistatud äriühingu asutamisdokumendid edastatakse menetlemiseks ja läbivaatamiseks Äriregistrile, mis kannab ettevõtte juriidiliste isikute registrisse 5 tööpäeva jooksul.

Ülalkirjeldatud protsessi lõppedes on Teil võimalik tutvuda kõigi ettevõtte andmetega, samuti saada Eesti Äriregistri internetiportaalis elektroonilisel kujul koopiaid ettevõtte asutamisdokumentidest.

Millist teavet me vajame?

Ettevõtte registreerimise protseduuri ettevalmistamiseks ja läbiviimiseks eemalt ilma teie isikliku kohalolekuta Tallinnas, Eestis, vajame järgmisi dokumente ja teavet:

 • Notariaalselt kinnitatud volikiri ettevõtte registreerimiseks;
 • isikut tõendava dokumendi notariaalselt kinnitatud koopia;
 • Asutatava ettevõtte kavandatav nimi (2-3 varianti);
 • registreeritava ettevõtte kavandatav tegevusala;
 • Registreeritava ettevõtte kontaktandmed (telefoninumber ja e-post).

Anname teile volikirjade mallid teie valitud keeles, samuti nõu ja juhised ettevõtte registreerimiseks vajalike notariaalsete dokumentide vormistamiseks. Detailide ja nüansside kokkuleppimise käigus palume Teil täita kliendiankeedid, et selgitada ja fikseerida kõik Teie tulevase ettevõtmisega seotud olulised asjaolud.

Lisateenused

Meil on hea meel pakkuda Teile täielikku valikut teenuseid, mis on vajalikud Teie ettevõtte edukaks registreerimiseks Eestis ja selle edasiseks toimimiseks Euroopa Liidu õigusraamistikus.

 • Juriidiline aadress. Pakume registrijärgse või juriidilise aadressi teenust Eestis koos sissetulevate kirjade vastuvõtmise ja edastamise võimalusega.
 • Kontaktisik. Pakume kontaktisikuteenust ametlike dokumentide ja teadete saamiseks ja vastuvõtmiseks Eestis ettevõtetele ja ettevõtetele, mille tegutsevad isikud on mitteresidendid.
 • Raamatupidamisteenused. Pakume täielikku valikut raamatupidamisteenuseid alates eelkonsultatsioonidest kuni maksudeklaratsioonide ja majandusaasta aruannete koostamise ja esitamiseni.
 • Õigusteenused. Meie juristid pakuvad teile tuge mis tahes keeruliste õigusküsimuste lahendamisel alates juriidiliste dokumentide analüüsist kuni teie huvide kaitsmiseni kohtuvaidlustes.

Kui olete huvitatud muudest teenustest, mis ei ole eelnevalt loetletud, võtke lisateabe ja individuaalse hinnapakkumise saamiseks julgelt ühendust meie konsultantidega.

Ettevõtte volikirja alusel registreerimise kulu

Ettevõtte registreerimisteenuse maksumus ilma isikliku kohalolekuta notariaalselt tõestatud volikirja alusel koosneb järgmistest komponentidest:

 • Õigusabi – 350 eurot
 • Notariteenused – 150 eurot
 • Riigilõiv – 200 eurot
 • Juriidilise aadressi teenus 1 aasta – 150 EUR
 • Kontaktisik 1 aastaks – 150 EUR

„Võtmed kätte“ ettevõtte asutamise kogumaksumus – 1000 eurot

Kui teil on erisoove oma ettevõtte Eestis asutamise korra tingimuste ja nüansside osas, võtke individuaalse hinnapakkumise saamiseks ühendust meie ekspertidega.

Võtke meiega ühendust

Ettevõtte avamine Eestis on parim lahendus teie ettevõtte käivitamiseks ja edasiseks viljakaks arendamiseks Euroopa Liidus. Muud olulist infot Eesti ettevõtete registreerimise ja edasise toe kohta leiate meie kodulehe teemalehelt.

Kui soovite alustada ettevõtte kaugregistreerimise protsessi Eesti õigusvaldkonnas volikirja alusel või kui teil on lisaküsimusi, võtke ühendust meie konsultantidega telefoni, e-posti või tagasiside vormi kaudu.

Täname!

Teie sõnum on edukalt kätte saadud!
Võtame TeMeie konsultandid võtavad teiega ühendust esimesel võimalusel.